Здоров'я

Спекотна погода вбиває людей в 17 разів менше, ніж холод

На думку вчених, для людини створені практично всі умови щоб вона могла захистити себе не тільки від спекотної, але і від холодної погоди.

3bb75142d2e65006eaa9e7bb0f7cf267

Як заявили автори досліджень, пережити сувору зиму набагато складніше, ніж тепле літо. Згідно інформації, наданої науковими працівниками, люди вмирають від низьких температурних показників в 17 разів частіше, ніж від високих. Викладач з Лондонської школи медицини, Антоніо Гаспарріні заявив, що для визначення даної тенденції експертам довелося реалізувати унікальний у своєму роді досвід.

Читайте також: 

У науковому проекті взяли участь кілька мільйонів чоловік. При цьому, лікарі аналізували 74 мільйони смертельних випадків, що сталися внаслідок аномально холодної або, навпаки, спекотної погоди. Дані були взяті з 13 країн світу, а саме з 384 населених пунктів, що входять до складу Таїланду, Канади, Швеції та низки інших держав.

Антоніо зазначив, що основним завданням експерименту було встановлення загального показника смертності від похідних умов. Під час проведення дослідження, вчені порівнювали інформацію про летальні випадки, що виникли як в екстремально холодних, так і в екстремально спекотних умовах.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть