Фото

Приголомшливий будинок зі скляним ліфтом від польських архітекторів

Рішення будувати будинок на ділянці зі складним рельєфом — це готовність зустрітися з безліччю складнощів. Польські архітектори з фірми Architekt.Lemanski впоралися з поставленим завданням і побудували затишне житло на пагорбі недалеко від Кракова.

20-11-14-foto-cikavosti600x373-5

20-11-14-foto-cikavosti600x373-1

Будинок на крутому схилі пагорба

Будівництво будинку GG загальною площею 369 квадратних метрів завершилося в 2014 році. Основна складність, з якою зіштовхнулися архітектори — це необхідність максимального природного світла, оскільки через схил будинок практично не освітлюється з одного боку. Зате вид з вікон відкривається просто приголомшливий.

20-11-14-foto-cikavosti600x373-3

Скляні огорожі на балконі

Жорсткі природні умови продиктували вибір натуральних будівельних матеріалів і двосхилу форму даху. Архітекторам вдалося обмеження перетворити на переваги проекту, так як і кожні проекти вимагають неабиякий творчий підхід. Найбільш цікавим рішенням стала габіонна стіна. Щоб у будинок проникало максимум сонячного світла, проектувальники передбачили скляні огорожі на ганку і балконах з південної сторони.

20-11-14-foto-cikavosti600x373-4

Вітальня на першому поверсі

На першому поверсі розташована кухня, що з’єднується з терасою, вітальня, їдальня і невелика гостьова кімната. На другому поверсі знаходяться три спальні з ванними, на третьому — кімната відпочинку, звідки відкривається чудовий вид на навколишні пейзажі.

20-11-14-foto-cikavosti600x373-7

Сучасна кухня

20-11-14-foto-cikavosti600x373-6

Зона їдальні

Кухня і їдальня об’єднані, величезні вікна і скляні стіни пропускають все сонячне світло. До того ж мінімалістський стиль і глянцеві поверхні, використовувані на кухні, дозволяють зберегти простору і світлу обстановку. В їдальні паралельно величезному вікна, що виходить на схил, стоїть прямокутний стіл. За розсувний скляними дверима знаходиться тераса.

20-11-14-foto-cikavosti600x373-2

Внутрішні сходи

Подумали архітектори і про скляний тунель, завдяки якому можна легко потрапити в будь-яку зону будинку. Це допомагає створити відчуття глибини, не дозволяючи забути про крутий схил біля будинку. Ліфт об’єднує приміщення особистого та загального користування з гаражем, захованим під пагорбом. У будинку є приголомшливі внутрішні сходи із чудовим акцентним освітленням. Вони об’єднують всі поверхи.

Натхнення: novate.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть