Здоров'я

Лікування геморою: основні поради

20-11-14-foto-cikavosti250x177-1Головною загрозою, яку несе в собі геморой, є те, що він чомусь вважається «непристойною» хворобою. Це призводить до того, що людина відкладає лікування до тих пір, поки терпіти його вже не буде сил. Пояснити, чому так відбувається, доволі складно, оскільки цей недуг у більшості випадків ніяким чином не пов’язаний з віком або способом життя людини.

Погано це ще й тим, що це така хвороба, з якою зволікати не можна. Пояснюється це тим, що на ранніх стадіях її лікування проходить доволі швидко. Більш того, для цього достатньо звичайних терапевтичних процедур. Вилікувати ту саму хворобу на більш пізній стадії – зовсім інша, набагато складніша справа. Як правило, без хірургічних маніпуляцій тут не обійтись. А вони, в свою чергу, доволі травматичні, а іноді навіть небезпечні для людини.

Суть цієї хвороби полягає в тому, що на прямій кишці з’являються утворення варикозного типу. В залежності від стадії захворювання вони можуть збільшуватися. З часом це може призвести до їх випадання з анального отвору. Це, в свою чергу, призводить до їх травмування, в результаті якого може початися інфікування.

Існує велика кількість способів лікування геморою. Дуже добре себе зарекомендував препарат «Гемороль». Проте треба пам’ятати, що його застосування має певні обмеження. Його не можна використовувати вагітним, проте його можна застосовувати жінкам, які кормлять груддю.

Крім того, лечение геморроя буде значно швидшим, якщо прислухатися до наступних рекомендацій.

  • Дуже велике значення має спосіб життя. Фізичні навантаження зайвими не будуть. Проте необхідно прослідкувати, щоб вони були помірними.
  • Ніколи не забувайте про особисту гігієну. Якщо у вас вже з’явилися перші симптоми геморою, від використання туалетного паперу треба відмовитися. Краще скористатися вологими серветками. Якщо є можливість, надавайте перевагу підмиванням.
  • Вам також варто переглянути своє харчування. Перш за все, необхідно повністю відмовитися від вживання алкоголю. Також не рекомендується вживання гострих або жирних страв.
  • Намагайтеся їсти якомога більше продуктів, які містять клітчату. Також не забувайте про рис, мед та рибу.
  • Багатьом допомагає контрастний душ. Суть цієї методики полягає у зміні температури з холодної на теплу. Причому ця зміна спочатку має бути непомітною, але з часом збільшуватись. Це дуже добре впливає на тонус судин, які від цього то розширяються, то звужуються.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button