Здоров'я

Пристрасний секс переможе вірус «нового грипу»

Вченими з Пенсільванії (США), представниками Університету Вілкса, встановлено, що за допомогою пристрасного сексу можна вплинути на збільшення концентрації в організмі людини імуноглобуліну A. Ця речовина допомагає організму в боротьбі з численними вірусними інфекціями, включаючи представника нового «ауссі-грипу», який активно поширюється в Австралії. Інформаційні повідомлення опубліковані в виданні The Sun.

Ґрунтуючись на проведених дослідженнях, визначено, що активні заняття людьми сексом, мається на увазі навіть любов з партнером один або два рази в тиждень, піднімає імуноглобулін A в організмі на 30%, чого не скажеш про інших учасників проведення моніторингу. Природно, що це додатковий захист від вірусів для організму.

Це не єдиний позитивний результат, дослідження виявили підвищення стресової стійкості і зниження рівня нездужання серед партнерів, які регулярно займаються сексом.

Особливо наголошується, що області зараження новим вірусом грипу Aussie Flu, так званим – H3N2, продовжують розширюватися на території Австралії. Йдуть попередження про найбільш тяжкі наслідки від нього, що спостерігаються в останні десятиліття на континенті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments