Здоров'я

Продукти, які варто вживати

Як кажуть, скільки людей, стільки й думок. У нашому випадку — це дієтологи. Одні закликають відмовитись від вживання фруктів, сої, інші, навпаки, вважають, що без них не обійтися. Ці спори можуть бути нескінченними. Щоб ваш організм був здоровий, включіть у свій раціон список цих продуктів.

Дієтологи зійшлися на тому, що чорниця корисний продукт, що містить в собі 15 типів біологічно активних речовин, які захищають мало не всі системи організму. Антиоксиданти захищають клітини, м’язи від пошкоджень. Чорниця багата клітковиною, залізом, цинком, кальцієм, калієм. Вона допомагає боротися з хворобами серця.

Листова зелень має низьку калорійність, дуже поживна. У ній містяться вітаміни А, К, С, фолієва кислота, магній, кальцій, лютеїн, білок. Має добру репутацію у дієтологів капуста, вона запобігає серцевим і раковим хворобам. Зменшує рівень холестерину і виводить токсини.

Всі дієтологи без винятку зійшлися на тому, що авокадо найкорисніший продукт світу. Він містить в собі вітаміни K, C, B5 та B6 і мінерали. Багатий клітковиною, калієм. Віддавайте перевагу авокадо з червонувато-зеленою шкіркою, в ньому більше потрібних жирів. При постійному вживанні плоду, шкіра стане краще, мозок краще працювати, з’явиться додаткова енергія. Авокадо містить магній, якого нам не вистачає в житті.

Квасоля — корисний і поживний представник бобових. Вживаючи його, знизиться рівень холестерину, цукру в крові, піде зайва вага. Багаті вітамінами групи В (1, 2, 5, 6), А, РР, ДО, З, Тобто

В користь лимона не сумнівається ніхто. Він нормалізує рівень холестерину, зменшує запалення. Для хорошого травлення лимонна вода стане незамінною. Використовуйте лимонний сік в салатах, щоб знизити калорійність страви.

Насіння чіа користуються величезної популярності, і не дарма. Про їх чудодійні дії ходить чимало чуток. Вони містять Омега-3, клітковину, забезпечуючи здорове травлення. Гальмують окислювальні процеси. У чіа багато кальцію, магнію, що добре для кісток.

Схвалення отримали паростки. Вони є «живою їжею», їх можна вирощувати самостійно і додавати в страви. В них містяться пробіотики, антиоксиданти, сильні імуностимулятори. Легко засвоюються, організм наповнюється активними речовинами, що сприяє швидкому одужанню.

Почесне місце займає дикий лосось. У ньому містяться Омега-3, вітаміни групи В, що добре для шкіри. На відміну від вирощеного лосося, він не містить токсинів. Запобігає хвороби серця, насичує корисним холестерином. Дикий лосось покращує настрій.

Кнопка «Наверх»