Різне

Планету знищать… чайні пакети

Екологи та захисники навколишнього середовища починають бити тривогу. Причиною для цього послужили використовувані нами щодня чайні пакетики. Адже важко не погодитися з тим, що продукт через свою зручність підкорив багатьох чайних аматорів.

Але, за словами зелених активістів, саме цей продукт незабаром приведе нас до справжньої екологічної катастрофи. А проблема в тому, що для виробництва цих самих пакетиків використовується величезна кількість дерева, а це призводить до виснаження природного запасу деревини.

Таку заяву було зроблено Діаною Вокс Карні – активісткою різних організацій по боротьбі за чистоту навколишнього середовища. Вона також є дружиною голови Банку Англії. За даними експертів, британська сім’я на протязі року використовує приблизно 50 кв. м. папери через вживання чайних пакетиків. А якщо пакети зроблені як пірамідки, то кількість використаного паперу зростає до 70 кв.м. Тому варто для контролю над підприємствами здавати .

Всього ж за рік, британці використовують не менше 55 мільярдів пакетиків з чаєм. А для того, щоб пакетик після опускання у воду не розпався, його зміцнюють термостійкою  смугою поліпропілену. А ця хімічна сполука не розкладається в грунті, чим завдає шкоди навколишньому середовищу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button