Різні цікавинки

Курорт в Україні Трускавець

Трускавець – мальовниче місто в Прикарпатті, яке славиться своїми лікувальними природними ресурсами. У місті немає підприємств, що забруднюють навколишнє середовище, тому відпочинок і лікування проходять в екологічно чистій атмосфері.

20-02-15-foto-600x444-1

 

Лікування у м.Трускавець

У місті є 25 джерел мінеральних вод, всі вони мають різний хімічний склад і різну ступінь мінералізації. Мінеральні води Трускавця призначаються у всіх санаторіях для внутрішнього прийому, а так само для мінеральних ванн і зрошень.

Мінеральна вода «Нафтуся» нафтового походження принесла курорту популярність не тільки в Україні. Ця вода успішно застосовується в лікуванні захворювань печінки, нирок та сечовидільної системи. Поблизу міста розташоване єдине в світі родовище озокериту – «гірського воску», що володіє унікальними лікувальними властивостями. Аплікації озокериту використовуються при лікуванні органів травлення, захворювань обміну речовин і сечостатевої системи.

Завдяки різноманітності природних лікувальних факторів, а також теплому і вологому клімату, відпочиваючі приїжджають для лікування в Трускавець – truskavetskurort.ua цілий рік. У здравницях курорту пропонується комплексне вирішення проблем зі здоров’ям:

– Порушення обміну речовин;
– Захворювання нирок, сечостатевої системи;
– Запальні процеси печінки і жовчовивідних шляхів;
– Захворювання органів ШКТ;
– Порушення з супутніми захворюваннями серцево-судинної системи;
– Порушення в сечостатевій сфері у чоловіків;
– Гінекологічні захворювання;
– Хвороби бронхів і легенів.

Санаторії в Трускавці – truskavetskurort.ua/objects/sanatorii/

Унікальні природні і лікувальні фактори сприяють розвитку санаторної бази міста Трускавець. Ціни на медичні послуги і путівки залежать від рівня лікувальної установи. На курорті є санаторії різного рівня, від економічного до елітного. Лікувальниці рівня «економ» – це санаторії «Алмаз», «Кристал», «Рубін», «Берізка». Санаторій «Весна» має категорію «стандарт» і пропонує проживання з лікувальними або оздоровчими процедурами на базі клініки «Мед-Палас», що включає медичний центр, водолікарню та SPA-центр. Нові курортні комплекси класу «люкс» мають номери підвищеної комфортності, гарну інфраструктуру і стильний сучасний інтер’єр. До готелів VIP-класу відносяться “Ріксос”, “Mirotel Resort & SPA” і Апарт-готель “Шале грааль”.

Види путівок

В залежності від індивідуальних потреб, гості курорту можуть вибрати собі найкращий варіант для відпочинку. Можливе проживання в готелях курорту без харчування і замовлення медичного обслуговування. Стандартна санаторна путівка включає 3-х разове харчування та комплекс лікувальних процедур за призначенням лікаря. Є в Трускавці і готелі без власної лікувальної бази: відпочиваючі можуть пройти лікування за додаткову плату в одній з клінік курорту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button