Головна / Різні цікавинки / Курорт в Україні Трускавець

Курорт в Україні Трускавець

Трускавець — мальовниче місто в Прикарпатті, яке славиться своїми лікувальними природними ресурсами. У місті немає підприємств, що забруднюють навколишнє середовище, тому відпочинок і лікування проходять в екологічно чистій атмосфері.

20-02-15-foto-600x444-1

 

Лікування у м.Трускавець

У місті є 25 джерел мінеральних вод, всі вони мають різний хімічний склад і різну ступінь мінералізації. Мінеральні води Трускавця призначаються у всіх санаторіях для внутрішнього прийому, а так само для мінеральних ванн і зрошень.

Мінеральна вода «Нафтуся» нафтового походження принесла курорту популярність не тільки в Україні. Ця вода успішно застосовується в лікуванні захворювань печінки, нирок та сечовидільної системи. Поблизу міста розташоване єдине в світі родовище озокериту — «гірського воску», що володіє унікальними лікувальними властивостями. Аплікації озокериту використовуються при лікуванні органів травлення, захворювань обміну речовин і сечостатевої системи.

Завдяки різноманітності природних лікувальних факторів, а також теплому і вологому клімату, відпочиваючі приїжджають для лікування в Трускавець — truskavetskurort.ua цілий рік. У здравницях курорту пропонується комплексне вирішення проблем зі здоров’ям:

— Порушення обміну речовин;
— Захворювання нирок, сечостатевої системи;
— Запальні процеси печінки і жовчовивідних шляхів;
— Захворювання органів ШКТ;
— Порушення з супутніми захворюваннями серцево-судинної системи;
— Порушення в сечостатевій сфері у чоловіків;
— Гінекологічні захворювання;
— Хвороби бронхів і легенів.

Санаторії в Трускавці — truskavetskurort.ua/objects/sanatorii/

Унікальні природні і лікувальні фактори сприяють розвитку санаторної бази міста Трускавець. Ціни на медичні послуги і путівки залежать від рівня лікувальної установи. На курорті є санаторії різного рівня, від економічного до елітного. Лікувальниці рівня «економ» — це санаторії «Алмаз», «Кристал», «Рубін», «Берізка». Санаторій «Весна» має категорію «стандарт» і пропонує проживання з лікувальними або оздоровчими процедурами на базі клініки «Мед-Палас», що включає медичний центр, водолікарню та SPA-центр. Нові курортні комплекси класу «люкс» мають номери підвищеної комфортності, гарну інфраструктуру і стильний сучасний інтер’єр. До готелів VIP-класу відносяться «Ріксос», «Mirotel Resort & SPA» і Апарт-готель «Шале грааль».

Види путівок

В залежності від індивідуальних потреб, гості курорту можуть вибрати собі найкращий варіант для відпочинку. Можливе проживання в готелях курорту без харчування і замовлення медичного обслуговування. Стандартна санаторна путівка включає 3-х разове харчування та комплекс лікувальних процедур за призначенням лікаря. Є в Трускавці і готелі без власної лікувальної бази: відпочиваючі можуть пройти лікування за додаткову плату в одній з клінік курорту.