Різне

5 найбільш основних засобів для вкладання волосся

Якщо чітко розуміти, якого ефекту хочете домогтися в створенні зачіски, простіше робити вибір серед величезної безлічі товарів на сучасному ринку. Навіть у звичайному супермаркеті, можна знайти предостатньо різних засобів. Не варто навіть говорити про різноманітність продукту в спеціалізованих бутіках. Які ж средства для укладки, для яких цілей найбільше підходять?

1307988875_sprej (Копировать)

Пінки або муси для вкладання

Найголовнішим достоїнством таких засобів, є можливість створювати об’єм. Консистенція мусу для обсягу буває різною, саме від цього залежить кінцевий результат.

1951.gif (Копировать)

Локони і кучері. Нанесіть мус для обсягу Kemon And Vol Foam 43 на вологі пасма, після цього накрутіть на бігуді. Потім висушіть феном, то холодним, то теплим повітрям поперемінно. Зніміть акуратно бігуді, так кучерява зачіска буде ідеальною.

Гелі для фіксації

Гладке волосся. Наносити гель потрібно на вологе, злегка підсушене волосся, після чого вкласти плоским гребінцем і феном. Прядки стануть рівними і гладкими, але не втратять свою рухливість і натуральність. Спеціальним стайлингом з розправляєчим ефектом, наприклад гелем для випрямлення волосся Kemon Hair Manya Aplombможно добитися ідеальної гладкості.

18182_мокрые_волосы_0 (Копировать)

Спреї для завивки

Такі засоби схожі на спрей для вкладання, зі спеціальною формулою підтримуючої завитки, допоможе на довше зберегти обсяг локонів.

 

Романтичні хвилі. З цим спреєм можна створювати хвилясті локони. Для цього потрібно перед сушінням феном обробити кожне пасмо спрей-блиском для завершення вкладання Kemon Hair Manya Diamond, накрутити на папілотку або палець, після висушити теплим повітрям.

Воски для волосся

Існують воски, які надають матовість (моделююча паста з матовим ефектом Kemon Hair Manya Glam) або, навпаки, сяйво (паста середньої фіксації для додання блиску Kemon Hair Manya Neon). Але в основному таким засобом виділяють окремі пасма, роблячи їх більш чіткими, але з м’якими обрисами.

Формуємо окремі пасма. Акуратно сформуйте прядку за прядкою за допомогою моделюючого воску. Втираючи в сухе волосся, і пальцями укладаючи, як вимагає зачіска.

1346239860_ukladka-volos (Копировать)

Лаки для укладання волосся

Повинні бути в арсеналі кожної дівчини, без цього засобу не вдасться зробити і зберегти на довго жодне вкладання.

Фіксація зачіски. Будь-яку зачіску слід завершувати лаком. Засоби з сильною фіксацією (лак максимальної фіксації Loreal Professionnel Infinium Ultimate) застосовуються на короткому волоссі, а з нормальною фіксацією (неаерозольний лак для обсягу середньої фіксації Kemon Har Manya Actyve Work) – для середньої довжини і створення рухомих моделей зачісок.

Вибирати потрібно засоби, не тільки за силою фіксації і стійкості, важливо також враховувати тип волосся і їх довжину. Наприклад, тонкому і слабкому і фіксація потрібна слабка. Густе та сильне волосся вимагає сильної фіксації.

Якщо терміново потрібно підправити зачіску, а під рукою не виявилося ніяких засобів для вкладання, можна скористатися краплями соку будь-яких фруктів. Видавивши кілька крапель на долоню, сміливо підправьте пальцями розпатлане пасма. Чим солодший фрукт, тим сильніше його фіксують властивості.

Джерело: Incredo.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button