Різне

Нижча температура – продовжить життя

Фахівці з Вашингтонського університету провели дослідження, які доказують, що люди з більш низькою температурою тіла  здатні прожити довше. Отож людям, які весь час мерзнуть, тепер варто під іншим кутом поглянути на свою проблему і знайти в ній плюси?
Вчені вважають, що гормональні зміни, які відповідальні за збереження тепла та енергії, відбуваються через уповільнення метаболізму та відіграють у питанні тривалості життя важливу роль. Виходячи з усього цього і грунтуючись на наявних знаннях, експерти мають намір створити препарат “вічного життя”. Вчені також планують додати і спеціальну жорстку дієту в свої експерименти.
Проведені раніше дослідження показали, що при зменшенні кількості споживаних калорій на 30 відсотків, тривалість життя мишей збільшувалася на 50 відсотків. В останніх експериментах вчені звернули увагу на те, як зменшена кількість калорій вплинула на температуру тіла. У новому дослідженні взяли участь три групи людей: до першої групи належали люди старше 50 років, які протягом 15 років споживали на 25 відсотків менше калорій, друга група була контрольною, її раціон харчування був звичайним, в третій же групі знаходилися бігуни на довгі дистанції . Всі учасники експерименту отримували таблетки-термометри, за допомогою яких вчені фіксували внутрішню температуру тіла. В результаті у людей з першої групи температура тіла була найнижчою, а у бігунів вона взагалі не змінювалася.
Доктор Луїджі Фонтана (Luigi Fontana), провідний керівник дослідження, зазначив, що незважаючи на те, що зниження температури було всього лише на 0,2 градуса, навіть цього  показника цілком достатньо для того, щоб тривалість життя значно збільшилася. Він вважає, що секрет довголіття криється саме в жорсткій і строгій дієті, оскільки вона викликає уповільнення процесу обміну речовин і провокує зниження температури тіла.
[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button