Різне

Прозоре золото

foto_cikavosti_06.10.2014-020_resizedЗолото та алмаз – два найблагородніші витвори природи. Це надзвичайно досконалі за своєми властивостями матеріали, які до сьогодні є неперевершеними і в багатьох випадках не можеть бути замінені жодними штучними. Золото, наприклад, настільки пластичне, що пластинки з нього, поміщені в книгу зі шкіряними сторінками, звичайним ковальским молотом розковують до 0,0001мм! Така фольга настільки тонка, що через неї видно світло електричної лампи, а розривається навіть від дихання людини! Так тонко розкувати метал – можливо тільки з золотом, і така фольга використовується для золотіння і реставрації.

Алмаз – найтвердіший від усіх матеріалів. Він найчастіше прозорий, безколірний від природи. Хоча після правильної огранки внаслідок переломлення світла будь-який діамант “грає” і сяє всіма кольорами райдуги! Зрідка трапляються алмази чорного, жовтуватого і навіть рожевого кольорів. Останнє – надзвичайна рідкість. Ювелірні прикраси з них коштують неймовірно дорого, продаються лише на найбільших аукціонах і звичайним людям, на жаль, недоступні.

А чи може проста людина придбати і навіть колись передати своїм дітям чи внукам? Звичайно, може, адже ціна ювелірних виробів з невеликим діамантом зовсім не захмарна. І це не марнотратство: зрештою, ціна на такі вироби з часом тільки зростає. Відомо ж, що ні золото, ні діаманти не піддаються впливу часу, не “іржавіють” і не “псуються”, адже ці матеріали – вічні! Уявіть собі, наскільки ціняться та скільки тепер коштують сережки з діамантиками, які зроблено добрим майстром у 17 чи 18 столітті!

То як наважитися на покупку цінної речі, яка переживе покоління, або навіть вам може стати в пригоді, виручивши у скрутні часи? Адже ювелірні вироби компактні за розміром, недешево коштують, і при цьому завжди добре продаються… Отож, чи можна, наприклад, вибрати і придбати весільні обручки через Інтернет? А чи можна вибрати в Інтернет-магазині і тут же придбати їх? Відповідь на ці питання ствердна: можна!

А наскільки це надійно і безпечно? Які переваги це дає?

По-перше, якщо це виробник ювелірних виробів, який турбується про свою репутацію, то вибравши ті ж таки золоті серги Diamond Gallery і придбавши їх через Інтернет-магазин фірми, ви абсолютно не ризикуєте: ювелірний виріб застраховано, і до моменту вручення покупцю відповідальність за нього покладено на виробника.

По-друге, купувати ті ж серги через Інтернет, або, принаймні, вибирати – набагато зручніше. Адже не потрібно нікуди їхати, а на вибір можна витратити стільки часу, скільки хочеться – та хоч тиждень! До того ж цей вибір анонімний і ніхто вам нічого не “нав”яже”. Крім того, такий вибір найчастіше роблять удвох, і приймають рішення також удвох, без сторонніх вух. А вже потім звертаються до фірми.

До речі, переваги такого вибору ще й в тому, що можна замовити ювелірну прикрасу, тільки уявіть собі – з власним дизайном! А перед цим – придивитися до робіт майстрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button