Різні цікавинки

Як захистити свій будинок

Всім відома народна мудрість про те, що мій дім – це моя фортеця, в сучасному світі лише частково відповідає дійсності. Від проникнення злодія не застраховані ні заможні громадяни, ні звичайні люди. Влітку в зону підвищеного ризику потрапляють будинки, господарі яких відпочивають на закордонних курортах, взимку – заміські будинки і дачі, на яких зберігається численна техніка, одяг і садовий інвентар. У цій статті ми постараємося з’ясувати, як убезпечити свій будинок від проникнення злодіїв і зберегти майно в цілості й схоронності.

Як захистити свій будинок

Найпоширеніший спосіб проникнення злочинця в будинок – розтин дверей або вікон. Для того щоб уникнути цієї долі, встановіть якісні металеві двері, а на вікна першого поверху повісьте решітки. Якщо вам здається, що решітки будуть псувати зовнішній вигляд вашого житла – скористайтеся металевими ролетами. На відміну від решіток, вони на багато зручніші. Ролети легко прибираються в спеціальний короб, розташований в їх верхній частині, після чого вікно залишається повністю відкритим. На час вашої відсутності просто опустіть ролети вниз і зафіксуйте в цьому положенні за допомогою спеціального замка. Установку металевих дверей і ролетів краще довірити фахівцям, оскільки навіть найменша неточність у роботі може призвести до перекосу встановленої конструкції і як наслідок – частковому або повному порушенню її функціонування.

Для додаткової безпеки обгородіть свою ділянку високим металевим парканом з воротами. По верху огорожі розтягніть колючий дріт або дріт під напругою. Цей захід обережності захистить не тільки житловий будинок, але і всі інші споруди, розташовані на території земельної ділянки.

Читайте також: H2OME — підводний будинок для жителів «водного світу» майбутнього

Крім установки металевих дверей і захисних ролетів, встановіть сигналізацію, яка буде видавати гучний звук при несанкціонованому проникненні. Цей звук зможе не тільки розбудити вас вночі, але і найімовірніше змусить злодіїв відмовитися від наміченого плану і сховатися. Якщо ж злочинне зазіхання буде здійснюватися в день, то ваші сусіди зможуть оперативно викликати міліцію після того, як почують звук тривоги. Крім того, деякі сигналізації можуть інформувати вас про проникнення через СМС, яке висилається на заздалегідь запрограмований номер телефону. Установка такої сигналізації не зажадає від вас великих капіталовкладень, але вона зможе послужити вам непогану службу.

Найнадійнішим способом запобігання злочинного посягання на будинок є монтаж якісного охоронного обладнання та постановка житла на пульт охоронного підприємства. Цей спосіб охорони є найдорожчим, оскільки крім витрат на встановлення та придбання обладнання ви будете щомісяця платити абонентську плату. Однак ваше житло буде в цілковитій безпеці: при спрацьовуванні будь-якого датчика інформація про цей негайно надійде черговому в http://alfaprioritet.ru/, яке і вишле групу для затримання злодіїв.

Вивчивши основні способи захисту житла від проникнення, ви зможете зробити все, щоб не допустити у ваш будинок злодіїв або інших небажаних візитерів. Встановивши захисні елементи, не забувайте про інші прості речі, які допоможуть зберегти ваше майно в цілісності й схоронності: закривайте вікна та двері на ніч, не повідомляйте малознайомим людям про час, коли ваш будинок буде пустувати, міняйте всі замки в разі втрати ключів – все це перетворить ваше житло на справжню фортецю.

http://youtu.be/_MQn8N3W_bo

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button