Людина

Психологи стверджують, що люди не прагнуть жити довше

Новий експеримент, реалізований в Сінгапурі, показав, що представники слабкої і сильної статі абсолютно не прагнуть довго жити.

4e998901507550ba59bb23af7a8acdfd

Про це стало відомо після проведення декількох дослідів і спостережень. Відзначається, що в процесі здійснення досліджень науковці задіяли чоловіків і жінок. Частина літніх респондентів мала відносне здоров’я. А інші учасники – хворіли на рак. З’ясувалося, що більшість людей готові відмовитися від кількох років свого життя взамін на гідну смерть у колі близьких і рідних. За словами співробітників клінічних центрів, на лікування невиліковно хворих хлопців і дівчат держава надає надто мало фінансових коштів.

Їх настільки мало, що медики завжди постають перед непростим вибором, більшою мірою моральним. Фахівці не знають чи виправдана трата коштів на дорогі ліки з метою продовження життя пацієнта на обмежену кількість місяців або років.

З’ясувалося, що респонденти готові сплатити 7,5 тисячі доларів за лікування у стаціонарі, щоб прожити ще хоча б рік. При цьому, хворі погоджуються платити вдвічі більше за паліативні послуги, що забезпечують спокійну смерть.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button