Людина

Головний мозок малюків розвивається швидше, ніж передбачалося раніше

Команда провідних науковців з університету Левена, розташованого у Франції, здійснила комплекс досліджень, результати яких здивували всіх експертів.

7577923b8a428e47d3748de8abdc1cb6

Під час проведення проекту, з’ясувалося, що здатність до розпіз0навання і сприйняття обличчя інших людей формується в організмі дітей набагато раніше, ніж вважалося. Згідно інформації, наданої групою медиків, порушення в правій півкулі головного мозку погіршують когнітивні навички немовлят. Крім того, проблеми з діяльністю лівої зони центрального відділу нервової системи призводять до погіршення мови.

Раніше фахівці стверджували, що здатність до розпізнавання інших чоловіків і жінок розвивається приблизно у той момент, коли дитина починає вчитися читати. Однак, нові досліди, реалізовані лікарями, спростували цю гіпотезу. Зокрема, експерти зафіксували, що подібні навички можуть проявлятися вже у віці 4-х місяців. Результати клінічних випробувань опубліковані в журналі під назвою eLife.

Під час здійснення дослідження медики задіяли 15 дітей. Всім респондентам протягом 166 секунд показували у швидкій послідовності зображення. Після чого, експерти зауважили, що такі дії сприяли збільшенню активності правої півкулі мозку.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть