Головна / Людина / Психологи визначили, в якому віці жінка стає найсексуальнішою

Психологи визначили, в якому віці жінка стає найсексуальнішою

Як повідомили фахівці, в процесі здійснення досліджень лікарям вдалося визначити, в якому віці дівчина стає найсексуальнішою.

332c36367dc1f493ccccce2e11ca526e

За словами ініціаторів проектів, завдяки реалізації комплексних випробувань психологи довели, що 34-річні представниці слабкої статі відчувають себе найбільш сексуальними. Таким чином, експерти спростували існуючу думку про те, що дівчина досягає свого інтимного піку в 23-24 роки. Слід зауважити, що в ході здійснення дослідів лікарі задіяли понад 1000 жінок. Опитування проводилося за допомогою кваліфікованих сексологів і психологів з провідних європейських університетів і медичних центрів.

Дослідники повідомили, що жінки 30-35-річного віку займаються сексом в середньому в два рази рідше, ніж 20-25-річні дівчата. Вчені стверджують, що з плином часу дами втрачають бажання займатися любов’ю. Фахівці прийшли до висновку, що у віці 45-55 років жінки займаються сексом не частіше 4 разів на місяць. При цьому молоді дівчата 20-25 років здійснюють статевий акт 10-12 раз на місяць.

Незважаючи на таку тенденцію, жінки за тридцять отримують від сексу набагато більше задоволення, ніж юні дівчата. Найсексуальнішим віком у жінок виявився період з 32 до 35 років.

Натхнення: healthvesti.com