Здоров'я

Лікарі назвали 4 ранніх симптоми розвитку аневризми мозку

Лікарі назвали 4 ранніх симптоми, що свідчать про початок розвитку аневризми мозку. Фахівці відзначають, що дане захворювання дуже складно діагностувати, і зазвичай люди дізнаються про нього в останній момент, коли критичну шкоду здоров’ю вже заподіяно.

Перший ранній симптом розвитку аневризми мозку – це напади раптової сильного і тривалого головного болю. За словами лікарів, така комбінація факторів може говорити також про інсульт, тому відразу необхідно звертатися за допомогою. Другий сигнал про те, що відбувається розвиток аневризми мозку – це регулярне двоїння в очах та погіршення зору в цілому. Це відбувається з-за того, що хвороба починає розростатися і вже заважає зоровому нерву. Опущені кінчики повік теж можуть говорити про розвиток аневризми та інсульту.

Слабкість і оніміння одного боку тіла, розповідають лікарі, також говорять про проблеми в даній області. Це відбувається із-за недостатнього кровопостачання тих чи інших частин організму внаслідок закупорки судин згустками крові. У разі прояв такого симптому необхідно відразу викликати швидку допомогу.

Остання рання ознака аневризми головного мозку – це проблеми зі шлунком: нудота, блювання і діарея. Медики відзначають, що в даному випадку важлива наявність цих проблем разом з тими, що описані вище. Наприклад, якщо у людини різко розболілася голова, а потім почалася блювота – це може говорити про наявність серйозних проблем з мозком.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button