Здоров'я

Зупинка серця під час сексу збільшує ймовірність смерті

За словами європейських дослідників, люди, які страждають від зупинки серця під час сексу, в 4 рази частіше вмирають, ніж інші пацієнти. Експерти виявили, що тільки 12% чоловіків, чиє серце раптово припинило битися під час статевого акту, залишилися в живих порівняно з 50% чоловіків, які постраждали від зупинки серця під час занять спортом, ходьби або садівництва.

Такі висновки були зроблені в ході вивчення 3028 пацієнтів із середнім віком 53 роки, які перенесли зупинку серця і все ще були живі, коли їх госпіталізували. З них 246 займалися фізичною активністю, коли їх серце зупинилося, в той час як 17 людей займалися сексом.

Вчені вважають, що одна з причин такого високого ризику смерті полягає в тому, що жінки, чиї партнери страждають від зупинки серця, відчувають сильне збентеження і бояться звернутися за допомогою. Через шок жінки також не можуть ефективно реанімувати свого партнера. «У момент події у жінки може бути присутнім соціальне збентеження. Вона знаходиться в стані шоку і не знає, як реагувати. Обидва партнера оголені, звертатися за допомогою до сусідів ніяково, – говорить доктор Ардалан Шаріфзадеган. – Тим не менш, ніколи не слід відкладати заклик про допомогу навіть у такій незручній ситуації».

Згідно з отриманими даними, лише менше половини чоловіків, які займалися сексом, отримали серцево-легеневу реанімацію порівняно з 80% чоловіків, які постраждали від зупинки серця внаслідок іншої фізичної активності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments