Авто

Купівля вживаного автомобіля

Купівля старої машини – момент вкрай стресовий. Час від часу ви могли чути про інноваційні хитрощі дилерів уживаних автомобілів, і, ймовірно, кожен знає людину, яка отримала власний гіркий досвід. Однак, чи завжди покупка уживаного автомобіля пов’язана з ризиком знаходження на «міні»? Або, все-таки можна купити авто б / у вдало?

Основна проблема ринку старих автомобілів – невизначена історія машини. Ситуації, коли авто пропонується після повені, аварії або юридично проблемного – не рідкість. Сервісна книжка, пропонована продавцем, також не є гарантією безпеки покупки. У разі імпортних уживаних автомобілів це часто підробка без фактичного покриття.

Ідеальний технічний стан вживаного автомобіля

Недобросовісні дилери з продажу старих автомобілів часто купують пошкоджені і запущені автомобілі – ціна викупу зазвичай є головним критерієм. Багато з цих дефектів можуть бути приховані, і вони стають очевидними тільки через довгий час, наприклад, під час періодичних оглядів автомобіля. Так що знайти старий автомобіль в хорошому стані – велика проблема.

Тест-драйв без стресу

Тест-драйв – вкрай важлива частина вибору автомобіля. Це єдиний спосіб зловити деякі автомобільні недуги, наприклад:

• стукіт підвіски;
• ривки двигуна;
• скрип панелі приладів.

Проблема в тому, що багато продавців неохоче надають автомобілі для тест-драйвів. Не завжди це викликано бажанням приховати дефекти уживаного автомобіля. До інших причин можна віднести брак часу або велику кількість відмов від клієнтів, розчарованих станом автомобіля.

Тест-драйв є ключовим моментом продажу вживаного автомобіля. Таким чином, продавець має можливість довести клієнтові, наскільки важливий професійний автосервіс і наскільки хороший стан уживаного автомобіля.

До речі, підібрати для себе кілька варіантів авто б / у можна на сайті carsua.net, де представлений широкий асортимент машин.

Старий автомобіль у офіційного дилера з хорошою репутацією

Старі автомобілі з гарантією офіційного дилера завжди дуже ретельно і професійно перевіряються з технічних причин. Якщо попередній власник хоче продати автомобіль в поганому стані, дилер навряд чи купить його, тому що його внесок просто не окупиться. Також зникає проблема, пов’язана з невизначеним походженням автомобіля. Автосалони завжди перевіряють машини на предмет їх минулого.

Часто в офіційних дилерських центрах ми також можемо знайти автомобілі, які раніше використовувалися лише для демонстрації. Вони трохи дорожче стандартних старих машин, але все ж їх ціна більш приваблива, ніж у нових авто.

Як правило, автомобіль у офіційного дилера хоч і був в експлуатації, але повністю справний і придатний для подальшого використання. Найчастіше в ньому немає серйозних несправностей, тому що перед продажем перевіряються всі компоненти машини і усуваються несправності. В результаті в офіційних дилерів з’являється більше шансів швидко продати запропонований автомобіль, а покупець отримує гарантію успішної покупки.

Багато хто вважає, що старі автомобілі коштують в офіційних дилерів набагато дорожче, ніж в інших продавців на ринку. Однак це пов’язано з тим, що дилери зазвичай не пропонують нам автомобілі ненадійні, що вийшли з ладу або мають приховані дефекти (наприклад, це необхідно враховувати при покупці автомобіля у приватного продавця). На ці машини поширюється гарантія, тому жоден дилер не може дозволити собі таке шахрайство. Таким чином, ціна завжди відповідає стану автомобіля.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button