Людина

Вчені: Декольте підвищить шанси знайти роботу

Французькі вчені з університету Париж IV Сорбонна знайшли прямий зв’язок між викликаючою фотографією в резюме та ймовірністю отримати бажану роботу.

Вчені з Франції зробили висновок, що жінки, у яких в резюме є фотографія з оголеною зоною декольте, мають у дев’ятнадцять разів більше шансів бути запрошеними на співбесіду з майбутнім роботодавцем.

Експеримент проводився завдяки двом жінкам, які мають приблизно однакові дані та професійні навички у сфері продажу та бухгалтерського обліку. Важливо зауважити, що для експерименту вчені вибрали двох жінок з сильною зовнішньою схожістю.

Сенс експерименту полягав у тому, що жінки розсилали свої резюме в безліч компаній, які шукають співробітників, але на одному фото учасниця була з відкритим декольте, а на іншому в одязі з високим горлом.

Експеримент тривав три роки і за цей час жінки встигли розіслати по 200 резюме: 100 заявок було відправлено у сферу продажів, 100 – в бухгалтерську. Як виявилося, резюме, в якому були фото з відвертим декольте, мало більший успіх, ніж інше. Таким чином, кількість позитивних відповідей склало на 62 більше в продажах і на 68 більше в бухгалтерській сфері.

Вчені стверджують, що претенденткам з відвертими нарядами віддають перевагу в рази частіше, незважаючи на те, що це ніяк не залежить від умов роботи.

Такі висновки, на думку вчених, невтішні, але досить передбачувані.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button