Здоров'я

Ранній шлюб може призвести до розвитку ожиріння

На думку команди провідних експертів, їм вдалося встановити цікаву закономірність, суть якої полягає в тому, що в більшості випадків ранні шлюби призводять до розвитку ожиріння.

c4eefe298e2527d84bd9fe784d4cbd57

Подібний висновок медики зробили після здійснення комплексу лабораторних випробувань і спостережень. Зокрема, завдяки отриманим даним, лікарі зафіксували, що люди, які вступають в офіційні стосунки під час завершення навчання в школі чи університеті, мали підвищену ймовірність виникнення надлишкової маси тіла. Експеримент був реалізований за допомогою 14 тисяч респондентів.

Читайте також: 

Тривалість проекту склала 17 років. Під час проведення дослідження група фахівців встановила, що юнаки та дівчата, які не дочекалися отримання диплома, до майбутнього сімейного життя страждали ожирінням в 65% випадків. На думку вчених з Мічигану, ранні шлюби негативно позначаються на здоров’ї людей. Крім того, бажання як можна швидше одружитися або вийти заміж згубно позначається на діяльності організму.

В ході реалізації дослідів, експерти порівнювали показники маси тіла добровольців. Також лікарі фіксували момент, коли дівчатка і хлопчики узаконювали свої романтичні відносини з другою половинкою.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»