Всесвіт

Вчені НАСА довели, що Марс придатний для життя

Так уже повелося, що з усіх планет Сонячної системи саме Марс найбільше приваблює дослідників космосу. Не випадково, саме Червону планету людство приглянуло для себе як можливе місце організації колонії при перенаселенні нашої рідної Землі. І ось прихильники цієї ідеї отримали підтримку від фахівців НАСА, які, як вони самі стверджують, довели: Марс придатний для життя.

4fab62362fe9ac5233032ee429653007

Такий сенсаційний висновок вченим допоміг зробити апарат Curiosity, який досліджує марсіанські ландшафти. З його допомогою вдалося виявити азот в прийнятній для живих організмів формі.

Як заявила працююча в Центрі космічних польотів Годдара Дженіфер Штерн, в районі кратера Гейл марсохід наткнувся на унікальне середовище, цілком відповідне для життєдіяльності організмів. Curiosity зібрав осадові матеріали, через нагрівання яких, фахівці НАСА виділили діоксид азоту. А це, як сказала Штерн, служить підтвердженням теорії про наявність на Червоній планеті життя.

Варто зазначити, що вчені американського космічного агентства раніше не один раз заявляли про отримання «вагомих доказів» існування на цій планеті життя. Окрім того, ряд фахівців вважають: деякі речовини, вилучені з Марса земними дослідними зондами, могли туди потрапити з космічним сміттям.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button