Людина

Вчені довели, що еволюція триває

Вченим з Шотландії вдалося за допомогою дослідження довести, що еволюційний процес, попри заяви скептиків, досі триває. Детальною інформацією щодо проведеної роботи фахівці поділилися в журналі National Science.

Раніше існувала поширена думка про те, що еволюційні зміни в організмі людини припинилися ще близько сорока тисяч років тому. Приводом до цього стала поява збиральництва і тваринництва, їх активна інтеграція в життя людини.

Вчені провели глобальний аналіз населення планети, а також простежили за тими дослідженнями, які проходили в змінах щодо поколінь.

У процесі аналізу враховувалися всі якості: співвідношення маси тіла, зріст, рівень освіти, генетична належність і захворювання. Після того, як усі дані були вивчені, вчені заявили, що еволюційні зміни зовсім не припиняються. До того ж вони є головним регулятором для виживання населення.

Було виявлено, що населення з досить високим рівнем освіти, має вкрай низький поріг народжуваності. Посилення деяких з вищезазначених рис, навпаки, запобігало вимиранню. Також наголошується, що зміни в ході еволюції стосувалися здібності інтелекту, які знижувалися, якщо популяція виробляла більше потомства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button