Фото

Рекордний фестиваль повітряних куль в Клівленді

Це був останній фестиваль повітряних куль, в рамках якого організатори спробували встановити світовий рекорд за кількістю повітряних куль, які піднялися в небо. Їх кількість була більше мільйона штук.


Сталася ця подія у далекому 1986-му році, коли організатори з «United Way» зібрали близько 2500 добровольців і об’єднали зусилля заради встановлення рекорду. Цілу ніч на 27 вересня і весь ранок наповнювалися кулі з гелієм, щоб, як тільки дозволить погода, підняти всі ці сотні тисяч в небо Клівленда. І рекорд був встановлений.

Ось тільки коли кулі піднялися в небо, почався вітер, а потім і дощ. Кульки стали опускатися на землю і в підсумку, організаторам все вилилося в серйозні проблеми. Окрім того, що сам захід коштував близько $500 000. Зовсім скоро в судах стало з’являтися все більше і більше позовів різного роду. Наприклад, кульки блокували аеропорт близько півгодини, покрили поверхню озера Ері і багато інших більш дрібних випадків. У підсумку, «United Way» виплатили ще кілька мільйонів за позовами.


Натхнення: re-actor.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button