Людина

Одночасне використання декількох ґаджетів змінює структуру мозку

 

Група вчених з університету Сассекса встановила, що одночасне використання смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших сучасних приладів змінює структуру головного мозку.

05-05-15-foto-600x337-1

На думку фахівців, щільність сірої речовини, яка розташована в передній поясній корі, зменшується у тих, хто занадто зловживає багатозадачністю. Дослідники впевнені, що ППК у відповіді за когнітивні функції. До того ж, цією областю контролюється формування і прояв всіх емоцій. Результати нового лабораторного дослідження опубліковані в журналі PLoS ONE.

Читайте також: 

У науковому експерименті взяли участь 75 дорослих добровольців. Всі випробовувані обстежувалися за допомогою магнітної томографії. Отримані результати аналізів свідчать про те, що учасники експерименту, у яких є звичка одночасно користуватися кількома ґаджетами, сіра речовина менш щільна. Нове дослідження в черговий раз підтверджує наявний зв’язок багатозадачності з деякими нейрофізіологічними проблемами, такими як депресія, слабка увага, емоційні порушення, а також підвищена тривожність.

Кепки Лох, який є одним з авторів наукової роботи, повідомив, що для того, щоб встановити причинно-наслідковий зв’язок потрібно провести ще як мінімум кілька довгострокових випробувань.

Натхнення: megamedportal.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть