Земля

Рибалки провели дві доби на дереві, рятуючись від крокодила

Двоє чоловіків зібралися порибалити на річці Саут-Алігатор в національному парку Какаду, Австралія. Рибалки сплавлялися на човні, в цей момент помітили, що човен тоне. Єдиним способом порятунку для них було забратися на дерево, повз якого вони пропливали. Єдина річ, яку австралійці змогли схопити з потопаючої човни, став вогнегасник. Припасену їжу і сигнальну ракету забрала вода разом з човном.

Річка Саут-Алігатор відома тим, що в ній мешкає безліч крокодилів, про це свідчить і назва річки. Дві доби провели чоловіки на дереві. Зневоднення сильно послабило обох; при засипанні кілька разів рибалки падали з дерева, що призвело до порізів і саден. До почуття призводило їх тільки те, що прямо під гілками, за які вони трималися, їх чекав величезний крокодил.

На щастя для них, допомога прийшла вчасно. Керівник підприємства, на якому працювали рибалки, забив тривогу, коли чоловіки не з’явилися на роботу. На їх пошуки був відправлений вертоліт. Обидва невдачливих рибалки доставлені в лікарню, їм нічого не загрожує.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button