Поради

Рік Кози 2015: які талісмани принесуть удачу в новому році?

Новий 2015 пройде під заступництвом Синьої Кози. Астрологи кажуть, що Коза принесе з собою мир, свободу і спокій. Одночасно з цим, в людях проявляться і негативні якості, такі як гордість, мінливість і шкідливість.

Рік Кози 2015: які талісмани принесуть удачу в новому році?

Талісмани на 2015 рік від Дерев’яною Кози

Стихією 2015 буде дерево. Це означає, що удачу принесуть аксесуари та прикраси, виконані з дерева. Дерев’яні браслети, намиста, кільця, амулети не тільки притягнуть удачу, але і наповнять вас енергією, силою і бадьорістю.

[ads2] До Нового року необхідно принести дерев’яні талісмани в будинок. Якщо ви бажаєте, щоб у новому 2015 ваш будинок став вогнищем спокою, затишку і тепла, то додайте в свій інтер’єр більше виробів з дерева, екологічних матеріалів, дерев’яного декору та виробів. Вони не тільки стануть чарівною прикрасою свята, а й наповнять ваш дім енергією радості, затишку, і безтурботності.

Безумовно, найсильнішим талісманом нового 2015 Кози буде саме зображення цієї тварини. Різноманітні картини, сувеніри, іграшки, амулети, кулони будуть притягувати удачу і радість в Новому році.

Колір 2015

Зверніть увагу і на колір майбутнього 2015 року. Наближається рік Синьої Кози. Інші джерела стверджують, що 2015 – рік Зеленої Кози. Так що посилити роботу вашого талісмана удачі допоможе вірно підібраний відтінок.

У 2015 році прекрасним талісманом стане грошове дерево. Ті, хто бажає розбагатіти в 2015 році, обов’язково слід купити дану рослину. Цей талісман якраз зараз починає посилено залучати гроші і перспективні можливості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button