Екологія

Рівень CO2 в 2021 році стане на 50% вище, ніж в XVIII столітті

Британське метеорологічне бюро спрогнозувало, що рівень вуглекислого газу в атмосфері за 2021 рік стане в два рази вище, ніж в XVIII столітті.

Згідно з новим прогнозом, у 2021 році, приблизно в квітні-червні CO2 перевищить рівень, який був присутній в кінці XVIII століття, коли почалася індустріальна ера. І це попри безпрецедентне падіння викидів парникових газів в 2020 році через пандемію.

“Оскільки CO2 залишається в атмосфері протягом дуже довгого часу, щорічні викиди додаються до викидів минулих років і викликають збільшення кількості CO2 в атмосфері”, – твердить Річард Беттс, провідний розробник річного прогнозу CO2 в Метеорологічному бюро

В ООН заявляють, що викиди від енергетики, виробництва продуктів харчування, транспорту і промисловості повинні скорочуватися більш ніж на 7% щороку протягом наступного десятиліття, щоб не порушити умови Паризького кліматичної угоди.

Через потепління трохи більше ніж на один градус на Землі вже відбуваються екстремальні погодні явища, такі як повені, посухи та тропічні шторми.

Метеорологічне бюро заявило, що з початку індустріальної ери для підвищення концентрації CO2 на 25% було потрібно близько 200 років. Але зараз, всього 30 років по тому, ми наближаємося до 50-відсоткового збільшення.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button