Різне

Що вигідніше: купувати закордоном самостійно або через посередника?

250-31.05.2014Навряд чи залишилися ще скептики, які не впевнені у вигідності закордонних онлайн-покупок. Але серед задоволених покупців є ті, хто купує через посередника і ті, хто робить покупки самостійно. Досвідчені шоппери доводять вигідність самостійних покупок, а клієнти посередників не втомлюються розхвалювати зручність такого сервісу. Чи вигідно замовляти через посередника, типу http://dostavkain.com/, і наскільки вигідно купувати самостійно? Які ризики у покупця в обох випадках? Про переваги і недоліки цих варіантів онлайн-шопінгу в статті далі.

Чим більше – тим вигідніше

Якщо вам потрібно купити пару взуття або плаття, а може і зовсім якусь дрібницю, то однозначно немає сенсу робити покупку самостійно. Вартість міжнародної пересилки пакета вагою в 2 кг не набагато дорожче, ніж 1 кг. Чим важче посилка, тим дешевше обходиться пересилання кожного кілограма! Посередники будуть вам у допомогу в таких випадках, адже вони збирають великі замовлення і пересилають їх за кордону, а потім роздають (або розсилають) замовникам. Комісія посередника і пересилання з великим замовленням при цьому обходяться значно дешевше самостійної пересилки.

Навчання – світло

Щоб купувати без посередника, потрібно вивчити всю інформацію, яка зазвичай вказується в FAQ на сайтах мел-форвардінгові (надають віртуальний адресу закордоном) компаній. Чи готові ви розбиратися з оформленням замовлення на сайті, з’ясуванням проблем з банківською картою, яку не приймає магазин, блокуванням карти, системою реєстрації замовлення на віртуальній адресі, консолідацією, заповненням декларації та іншими нюансами самостійного онлайн-шопінгу закордоном? Витративши трохи часу одного разу і отримавши першу самостійно відправлену посилку, ви зрозумієте наскільки це приємно – не залежати від посередника. До речі, про це:

Залежність від посередника

Принадність купівлі онлайн із закордону полягає в постійних акції та знижки. Але вони можуть проводитися в обмежений час, а наявність потрібних кольорів і розмірів не вічне. Ви знаходите потрібну річ за дуже приємною ціною, але поки ви зв’яжетеся з посередником, а посередник викупить ваше замовлення, бажана покупка може виявитися у когось іншого. А саме у того, хто сам одним кліком купив цей товар. Посередники не працюють цілодобово і без вихідних, крім того, часто буває, що посередник не може точно сказати, чи був викуплений ваше замовлення за великого числа покупців. Якщо ви купуєте самостійно, то можете купувати в будь-який зручний для вас час і будете точно знати, що у вашій посилці.

Заборонені до пересилання товари

Ви можете забути, наприклад, парфумерію, лаки для нігтів і аерозольні балончики з будь-яким наповненням не можна пересилати авіапоштою. Швидше за все, при пересиланні порушення буде помічене й вашу посилку повернуть на склад, а ви понесете збитки і витратите час. Існують різні обмеження і заборони на ввезення певних товарів, які ви повинні знати, щоб не потрапити в неприємну ситуацію при самостійному шопінгу. Ось тут, роль посередника, як інформативого партнера зіграє вам на руку.

Фінансове питання

Якщо перекладати на мову цифр, то наскільки вигідніше купувати закордоном самостійно або через посередника? Відкинувши інші переваги і недоліки кожного зі способів, можна сказати, що при правильному підході самостійні покупки обходяться дешевше. Важливо знайти хорошого мейл-форвардера з швидкою обробкою замовлень і низькою ціною пересилки. Також краще мати карту у валюті тієї країни, де ви збираєтеся робити покупки, щоб уникнути конвертації за невигідним курсом.

Не у всіх онлайн-магазинах можна купувати за допомогою іноземних карт. Наприклад, китайський майданчик Таобао доступний тільки через посередника. У США також є магазини, які обслуговують тільки власників американських платіжних карт. Найбільш відомий з них – брендовий онлайн-магазин Apple, який навіть не відправляє на адреси мейл-форвардінгові компаній.

Підіб’ємо підсумки

Купувати закордоном без допомоги посередників вигідно і зручно, якщо ви готові розбиратися у всіх тонкощах онлайн-шопінгу. Також вам потрібно враховувати можливі проблеми, які можуть виникнути з вашої банківської картою або відмовою магазину обслужити ваше замовлення. З другої сторони, посередник виступає певним гарантом вашої покупки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button