Земля

Рівень Світового океану підвищиться на 25 метрів

Землю неминуче чекає глобальна катастрофа! Міжнародна група геофізиків з США, Канади, Німеччини та Франції дали свій прогноз для населення Землі на десять тисяч років вперед. За словами вчених, глобальне потепління та антропогенний фактор незворотньо змінять клімат на планеті, якщо людство не прийме відповідних заходів.

Рівень Світового океану підвищиться на 25 метрів

За однією версією, за десять тисяч років в атмосфері накопичаться від 1,28 мільярда до 9,5 млрд тонн вуглецю. Наслідки цього будуть катастрофічними: середня температура повітря зросте більш ніж на два градуси Цельсія. Танення льодовиків Гренландії і Антарктиди призведе до підвищення рівня Світового океану на 25 метрів.

Через ці процеси будуть затоплені прибережні міста, в яких зараз проживає 19% населення Землі (1,3 мільярда чоловік). І це лише найменша частина бід, які очікують людство в майбутньому. Виправити ситуацію, на думку планетологів, може тільки повне припинення викидів вуглецю в атмосферу або заходи щодо його вилучення з повітряної оболонки. Незначне скорочення викидів вуглецю ситуацію не поліпшить.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button