Інтернет

Інтернет-активність важлива для здорового старіння

Нове дослідження вчених з Університету Умео в Швеції показало, що соціальна інтернет-діяльність, що заохочує приймати участь в житті суспільства, насправді, дуже важлива для здорового старіння. За словами терапевтів, використання соціальних мереж сприяє спілкуванню, зменшує переживання самотності і зміцнює соціальну мережу серед літніх людей.

Інтернет-активність важлива для здорового старіння

Поширеність сучасних ґаджетів та мережі Інтернет призводить до того, що багато літніх людей можуть відчувати себе «викинутими за борт», так як вони часто мають обмежений досвід використання даних пристроїв та інтернет-порталів. У той час як сьогодні неухильно зростає кількість видів повсякденної діяльності, при яких потрібен доступ до Інтернету, слід звернути особливу увагу на підвищене включення літніх людей в цей процес, відзначають експерти.

Вчені підкреслюють, що пенсіонери можуть відчувати соціальні зміни у зв’язку із загибеллю близьких, що робить їх самотність нестерпною. Спільні зусилля, які допомагають налагодити інтернет-діяльність серед літніх, є вкрай важливим методом, що дозволяє літнім людям відчути себе потрібними і менш самотніми.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button