Екологія

Рівень забруднення повітря в Пекіні досяг рекордних значень

Третя в цьому місяці пилова буря обрушилася на Пекін, викликавши рекордний рівень забруднення повітря за останні два роки.

Міський центр екологічного моніторингу Пекіна встановив найвищий рівень забруднення і закликав людей не виходити на вулицю через пісок і пил, принесених з околиць. Після кількох місяців постковідної суєти тротуари знову спорожніли; майже всі, хто виходив на вулицю, були в масках, а іноді і в окулярах, повідомляє Bloomberg.

Шар жовтого пилу, настільки товстого, що на ньому можна писати кінчиком пальця, осідав на все, що не рухалося. Тому в середу, коли піщана буря підняла в повітря більші частинки пилу і бруду, і, в поєднанні з регулярним промисловим забрудненням, якість повітря стало особливо жахливою. Над містом утворився густий, непридатний для дихання серпанок — найсильніший за два роки.

Однак навіть цей просочений смогом березень не можна порівняти з небом менше десяти років тому. Відтоді місто досягло прогресу в очищенні повітря, замінивши вугілля чистішим природним газом, підтримуючи електромобілі та переміщуючи частину важкої промисловості подалі від населених пунктів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button