Земля

Експерти назвали причиною пожеж в Сибіру глобальне потепління

У числі найбільш значущих причин великих пожеж у лісах Сибіру експерти називають серйозні зміни в кліматі Землі, зокрема глобальне потепління. Як приклад наводяться також великі лісові пожежі в північній Європі, Канаді і на Алясці.

На думку експертів, однією з основних причин великих лісових пожеж в Сибіру та інших точках земної кулі можна вважати глобальне потепління. Спекотна і суха погода лише сприяє блискавичному поширенню пожеж, в результаті їх площа помітно зростає. Фахівці впевнені, що в осяжному майбутньому подібні катаклізми будуть тільки частішати.

В останні роки середнє збільшення температури в окремих районах Сибірського регіону досягає відміток у 8-10 градусів і більше. Це свідчить про те, що і далі тут будуть виникати стійкі хвилі потепління і висушення грунту, а середньорічна температура продовжить рости досить швидкими темпами.

Багато країн стикаються з такими ж проблемами. Досить велика площа лісових пожеж та на Алясці. У цьому північному регіоні горить близько 700 000 гектарів лісових масивів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button