Поради

Робота в Польщі для жінок

Для того робота в польщі стала вашою, необхідно знайти польського роботодавця й оформити договір про найм на роботу. Однак, як показує практика, самостійні пошуки можуть затягнутися на багато тижнів та місяців, а в гіршому випадку – закінчитися втратою всіх фінансів й великої кількості нервів.

Щоб робота в польщі для жінок була надійною й перевіреною, а заробітна плата відповідала заявленій – рекомендується відразу ж звертатися в сертифіковану біржу вакансій ВіВорк.

Про те, що пропонує фірма, скільки буде потрібно часу й грошей на працевлаштування в Польщі – піде мова в рамках даної статті.

Плюси роботи в Польщі для жінок

Напевно будь-яка дівчина хоча б раз в житті мріяла про роботу в Польщі. Це й не дивно, адже це один з легких способів виїхати в Європу й знайти своє жіноче щастя.

Плюси роботи в Польщі:

1. Це територіально близько.

2. Мова поляків дуже схожий на український.

3. Подібність культур.

4. За одну й ту ж роботу – в Польщі заплатять більше.

Робота в Польщі – це хороший «трамплін» до Європи. Можна отримати новий досвід, завести корисні знайомства та зв’язки, набути впевненості, розширити свої кордони.

Особливості співробітництва

Працювати в Польщі можна нелегально (до 6 місяців без договору) та легально, коли укладено відповідний договірної документ (або є робоча віза).

Наявність робочої візи звільняє від “паперової тяганини”. Повний пакет документації подається до органів польського уряду безпосередньо роботодавцем або агентством працевлаштування в Європі, таки як WeWork.

Організація ВіВорк – це посередник між роботодавцями та робітниками. Ми маємо в своєму розпорядженні величезною базою актуальних вакансій й легко допоможемо знайти жіночу роботу в Польщі, оформити необхідну документацію, відкрити візу, отримати страховку, виконати переклад документів на польський для візового центру.

Наші фахівці на 100% координують весь процес працевлаштування – починаючи від поїздки на нове місце роботи, закінчуючи поверненням батьківщину. Забезпечується повна підтримка клієнта за кордоном.

Працевлаштування займає від однієї до шести тижнів, в залежності від обраної країни, вакансії і стану документів потенційного співробітника.

Вартість послуг в ТОВ Ві Ворк становить близько 750 гривень.

Перевага роботи з компанією ВіВокр полягає в офіційності працевлаштуванні. Ми маємо всі необхідні документи й сертифікати на виконувану діяльність, та повністю виконуємо закони Європи і України.

Звичайно ж, знайти роботу можна й самостійно. Для цього буде потрібно знайти відкриті вакансії в Польщі для жінок, перевірити роботодавця. Сформувати приваблива пропозиція, скласти резюме, виконати переклад документів на польську мову. Якщо відправлена анкета сподобається роботодавцеві, то він запросить вас на роботу.

Замовити послуги

Щоб скористатися пропозицією компанії Ві Ворк та знайти роботу для жінок в Польщі, необхідно зв’язатися з нашим оператором будь-яким зручним способом.

Контакти:

– телефон;

– онлайн чат;

– телеграм;

– вайбер;

– інтернет-пошта.

Після відправки заявки, наш співробітник вийде на зв’язок миттєво та допоможе пройти усі необхідні етапи для працевлаштування в Польщі в найкоротші терміни.

Будемо раді співпраці!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button