Технології

Роботи в праці та на відпочинку

roboty

Ці машини – деякі повністю автономні, інші вимагають участі людини – розширюють наше розуміння, можливості і подорожують в якості наших клонів в край небезпечні місця. На даний час НАСА проводить  десятки операцій за участю автоматичних апаратів, включаючи супутники, що знаходяться зараз на орбіті навколо Місяця і чотирьох планет – і ще два на шляху до Церері і Плутону. У нас зібрані останні зображення з області робототехніки початку 21-го століття.

Роботи в праці та на відпочинку

1. Схожа на безголового коня, роботизована система для підтримки воєнізованого підрозділу (LS3), розроблена Оборонним агентством перспективних досліджень, проходить місцевість під час демонстрації на спільній базі Майер-Хендерсон Холл, Форт-Майєр, штат Вірджинія, 10 вересня 2012 року. LS3 розробляється для використання американськими військовими з метою перевезення важких вантажів і устаткування по пересічній місцевості.

Роботи в праці та на відпочинку

2. Самохідна субмарина маневрує під морським льодом в Східній Антарктиді. Вчені випустили першу тривимірну карту поверхні антарктичного морського льоду, що допомагає їм краще зрозуміти вплив зміни клімату на Антарктиду. Команда вчених з восьми країн використовували роботизований підводний човен, щоб досліджувати льодяний і цікавий світ гір і долин, забезпечуючи точне вимірювання найважливішого показника товщини морського льоду в Антарктиці.

Роботи в праці та на відпочинку

3. Французький інженер Крістоф Мілло позує зі своїм прототипом Волл-І, роботом, призначеним для підрізання виноградних лоз, на винограднику Пуйлі Фюісс під час прес-презентації поблизу Мекон, Франція, 12 жовтня 2012 року. Робот 50 на 60 см з чотирма колесами і двома металевими руками має шість веб-камер і GPS і може котитися між виноградними лозами, тестувати грунт і перевіряти виноград. Після невеликого тренування Волл-І зможе підрізати до 600 виноградних лоз в день, говорить його винахідник, який працював над технологією Волл-І протягом останніх трьох років.

Роботи в праці та на відпочинку

4. Головний прапорщик Армії США Ділан Фергюсон, офіцер бригади авіації з першої бригадної тактичної групи 82-го повітряно-десантної дивізії, запускає безпілотний літальний апарат Пума в провінції Газні, Афганістан, 25 червня 2012 року.

Роботи в праці та на відпочинку

5. Софі Морган ходить за допомогою «Рекса», роботизованого екзоскелета на виставці Велкам Траст 19 вересня 2012 в Лондоні, Англія. Система дозволяє людям в інвалідних візках, включаючи повністю паралізованих людей, самостійно ходити і стояти. Софі була паралізована від грудей і до низу після автомобільної аварії в 2003 році.

Роботи в праці та на відпочинку

6. На Марсі марсохід НАСА Curiosity фотографує сам себе – це зображення показує Спектрометр альфа-частинок і рентгенівських променів (APXS), з марсіанським пейзажем на задньому плані. Зображення було зроблено  щогловою камери Curiosity на 32 марсіанський день, так само зване сол, під час операції на поверхні (7 вересня 2012 року). APXS можна побачити в центрі зображення. Це зображення дає дослідникам інформацію про те, що інструменти APXS не були забруднені пилом під час посадки Curiosity. Вчені збільшили кольоровість цієї версії фотографії, щоб показати Марсіанський вид так, як він може виглядати в тих світлових умовах, які існують на Землі, що дозволяє проаналізувати місцевість.

Роботи в праці та на відпочинку

7. Панорамний вид на далекі марсіанські пагорби на північному сході, і скелясту місцевість на передньому плані, знятий марсоходом НАСА Curiosity на 50 сол його подорожі.

Роботи в праці та на відпочинку

8. Робот Andros F6A, керований членами команди розмінування ВПС США, переміщує рюкзак, що містить саморобний вибуховий пристрій, під час навчань по запобіганню загроз на базі ВПС Кеннон, Нью-Мехіко, 20 червня 2012 року.

Роботи в праці та на відпочинку

9. Робот сидить перед буддійськими ченцями, коли вони моляться і подають милостиню на церемонії в Технологічному інституті короля Монгкута в Ладкрабанге, Бангкок, 19 червня 2012. Церемонія була приурочена до святкування 2600 річниці Просвітництва бога Будди.

Роботи в праці та на відпочинку

10. Безпілотний літальний апарат (БПЛА), або дрон, створений французькою компанією Флай-н-Сенс, летить над Мон-де-Марсан, Франція, 12 липня 2012 року. Французькі пожежні тестували його в області лісів Ланди в якості інноваційної системи моніторингу, яка дозволить вести спостереження та огляд пожеж у лісах в режимі реального часу.

Роботи в праці та на відпочинку

11. Серія з трьох картинок показує робота, танцюючого навколо жердини, на програмному забезпеченні від Tobit Software перед відкриттям виставки CeBIT IT в Ганновері, Німеччина, 5 березня 2012 року.

Роботи в праці та на відпочинку

12. Дві роботизовані  системи підтримки воєнізованих відділень (LS3), сконструйованих Оборонним агентством перспективних досліджень, слідують за техніком під час демонстрації на спільній базі Майер-Хендерсон Холл, штат Вірджинія, 10 вересня 2012 року.

Роботи в праці та на відпочинку

13. Робот жестикулює на виставці Айдін Парк в Ессені, Німеччина, 13 серпня 2012 року. Ярмарок організований для дітей і підлітків німецькою сталеливарною компанією ТіссенКрупп АГ, щоб надихнути їхній дослідницький дух.

Роботи в праці та на відпочинку

14. Екіпажем 32 експедиції на борту Міжнародної космічної станції, висота польоту близько 240 миль, була записана серія зображень Південного полярного сяйва, також відомого як Південне сяйво, 15 липня 2012 року. На передньому плані видно робот-маніпулятор Канадарм2.

Роботи в праці та на відпочинку

15. Знімок на близькій відстані від невеликого супутника Сатурна під назвою Феб, зроблений орбітальним апаратом НАСА Кассіні. Зображення, як і це, показують яскраві тонкі смуги, які вважаються льодовими відкладами на стінках кратера і доводять гіпотезу, що Фібі є всередині крижаним і покритим зверху тонким шаром темного матеріалу.

Натхнення: http://24gadget.ru

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button