Технології

Rolls-Royce протестувала найбільший і ефективний авіаційний двигун в світі (фото)

Спеціальна технологія знижує рівень шуму на 35% і підвищує ефективність на 10%.

У Rolls-Royce завершили перші наземні випробування масивного двигуна UltraFan. Представники компанії заявили, що він як мінімум на 10% ефективніше від будь-якого іншого великого авіаційного двигуна, який експлуатується сьогодні. Він з’явиться на авіалайнерах в 2030-х роках.

Незважаючи на вражаючі розміри UltraFan, цей двигун дуже легкий завдяки високоточним 3D-роботам Rolls-Royce, які виготовили більшість цих гігантських лопатей діаметром 3,56 м з вуглецевого композиту, але використовують титан для підвищення міцності і стійкості передньої кромки. Спеціальна технологія знижує рівень шуму на 35% і підвищує ефективність на 10%.

Будучи на 10% більш ефективним, ніж найекономічніший двигун на ринку (Trent XWB Rolls-Royce), UltraFan може заощадити авіакомпаніям мільярди доларів на рахунках за паливо. Він зможе працювати на вузькофюзеляжних і широкофюзеляжних літаках в 2030-х роках.

Крім економії грошей, UltraFan також зменшить вуглецевий слід авіакомпанії, а також практично усуне викиди твердих частинок і скоротить викиди NOx приблизно на 40%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button