Технології

Російські фізики мають намір відтворити вежу Тесли Уорденкліф і дати світові чисту енергію

Те, що Тесла був генієм, не піддають сумніву навіть його недоброзичливці, але навіть через 70 років після його смерті, він залишається загадковою фігурою. Леонід і Сергій Плеханови провели останні п’ять років за вивченням збережених заміток і моделюванням патентів Тесла для вежі передачі енергії Уорденкліф, і тепер вони впевнені, що проект цілком життєздатний за умови використання сучасних матеріалів і технологій.

foto_cikavosti_09.07.2014-04-013

Якщо виявиться, що Тесла все-таки був правий, то проект може забезпечити створення найбільш ефективної в усьому світі системи отримання і передачі вільної електричної енергії. Як пишуть самі автори: «Нікола Тесла не залишив нам докладного описання конструкції своєї системи і фізичних принципів її роботи. Ми представляємо собою групу сучасних фізиків, які отримали освіту у багатьох областях, пов’язаних з роботою енергетичних систем по всьому світу. Ми провели ретельну наукову експертизу робіт Тесла і прийшли до висновку, що він був на правильному шляху».

Читайте також: Зустрічайте працюючу технологію бездротової електрики

В основі проекту лежить та обставина, що у нас вже є необмежене джерело енергії – це сонце. 100.000 квадратних кілометрів сонячних батарей у великій пустелі можуть забезпечити всі глобальні енергетичні потреби нашої цивілізації. Проблема полягає тільки у розподілі і доставці енергії, оскільки вона в даний час передається споживачам з великими втратами.

Пропонована мережа веж Тесли була розроблена, щоб зробити можливим використання власної провідності Землі і передачу енергії через землю і іоносферу з дуже малими втратами. У той час як вихідна вежа Тесли на Лонг-Айленді мала вагу 60 тонн, прототип, який збираються побудувати Плехановы, важить всього дві тонни через досягнення в галузі конструкційних матеріалів.

Довжина їх котушки Тесла буде становити близько 20 метрів. Команда сподівається залучити 800 тисяч доларів засобів через краудсорсингову кампанію на IndieGoGo, яка закінчується 25 липня 2014 року, щоб побудувати свій прототип. Вони вже успішно залучили 40,000 доларів в минулому році на дослідження та проектні роботи по джерела живлення вежі. Графік реалізації проекту та його бюджет наводяться на сайті, автори зобов’язуються розмістити його результати у вільному доступі в Інтернеті, як тільки башта буде здана в експлуатацію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button