Здоров'я

Розкрито найшкідливіший для здоров’я спосіб приготування овочів

Овочі, безумовно, дуже корисні для здоров’я. Вони покращують зір, стан шкіри, кісток, серця. Але все це ще залежить від того, як їх готувати.

Image by Jill Wellington from Pixabay

Дипломований дієтолог Моллі Хембрі зазначає, що один з найгірших способів приготування овочів, – смажити їх.

Так, в одній чашці смаженої або тушкованої броколі (85 г) міститься 279 мг натрію. При цьому фахівці рекомендують в добу споживати не більше 2300 мг натрію. Це означає, що, з’ївши зовсім небагато смаженої броколі, ви отримуєте приблизно 12 відсотків денної норми цієї речовини.

Також велика кількість досліджень показує, що вживання смаженої їжі може в цілому нашкодити здоров’ю. Наприклад в дослідженні, опублікованому в British Medical Journal, говориться, що якщо часто їсти смажену їжу, то це підвищує ймовірність смерті від усіх причин, а також смерті від хвороб серця у жінок.

Згідно з науковою роботою, результати якої опубліковані у виданні Nutrients, вживання смажених страв кілька разів на тиждень може збільшити ризик розвитку серцевої недостатності, діабету другого типу, гіпертонії, ожиріння.

Дослідження 2021 року, опубліковане в журналі Heart, при цьому пов’язує вживання смажених продуктів з високим ризиком появи небезпечних серцево-судинних захворювань та інсульту.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments