Здоров'я

Про які проблеми зі здоров’ям сигналізує безсоння

Якщо у вас проблеми зі сном, то не варто дану проблему пускати на самоплив. За поганим сном можуть ховатися проблеми більш серйозного характеру. Наприклад, захворювання щитовидної залози або цукровий діабет.

Давайте для початку ретельно проаналізуємо свій сон. Якщо ви засинаєте більш ніж через півгодини після того, як лягли в ліжко, або ж по ночах прокидаєтеся просто без причини, або спите менш як шість годин, а вдень почуваєте себе розбитим і втомленим, то існує велика ймовірність того, що у вас просто безсоння. Для того, щоб від нього позбутися, необхідно спочатку з’ясувати причини порушення сну, а потім побороти їх. Адже багато хто з них не тільки небезпечні, але й несуть шкоду вашому здоров’ю.

Депресія
Часто безсоння є симптомом депресії, коли у вас немає настрою, виникає відчуття приреченості та безнадії, знижена працездатність, втрата інтересу до всього що відбувається навколо. Нерідко безсоння і депресія пов’язані між собою і перше витікає з другого.

Тривожний розлад
З-за підвищеної тривожності багато людей не можуть спокійно засинати. Їх долають різні думки, нехороші передчуття, що позначається на часі засипання, яке значно збільшується. Часто організм подає нам сигнали тривожних розладів, серед яких виділяються наступні: перезбудження, стан напруженості, напруга м’язів, зайве занепокоєння щодо майбутніх або вже мали місце бути події. А ще тривожність може сигналізувати про проблеми і страхи, які змушують людину прокидатися серед ночі або довго не занурювати в сон.

Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. Дана хвороба, не що інше, як шлунково-кишковий розлад, що супроводжує нічною печією, яка не дає людині нормально спати. При цьому недугу, коли кислота потрапляє зі шлунка назад в стравохід, спричиняє її запалення, а цей процес призводить до виразки шлунка або внутрішньої кровотечі. При виявленні таких симптомів негайно зверніться до лікаря. Пройшовши курс лікування, виписаний фахівцем, ви позбудетеся в кінцевому підсумку і від безсоння.

Астма
Ночами ви прокидаєтеся для того, щоб відкашлятися? Це ненормально, але страждає цим кожен третій астматик. Проблеми з легенями і куріння для астматика подібно смерті. І призводить до труднощів зі сном.

Цукровий діабет
Нирки намагаються позбутися від цукру у тому випадку, коли його багато у вашій крові. Симптом характерний — це прагнення часто мочитися не тільки вдень, але і вночі, із-за чого доводиться прокидатися і потім довго не засипати.

Інші небезпечні захворювання, які впливають на якість вашого сну, теж зустрічаються нерідко. Це і різні захворювання серця, рак, хвороби Альцгеймера і Паркінсона, багато інших. Для встановлення причин порушення сну – зверніться до фахівців, які не тільки встановлять причини, але і допоможуть позбутися від них.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button