Різне

Розмовна англійська мова з British Skylines

Викладання як професія і рід діяльності існує із світанку цивілізації. Як тільки людина почала освоювати навколишній світ, в неї з’явилася необхідність спілкуватись із тими, хто розумів і знав деякі речі краще за них. Одній із найдавніших назв професії викладача є педуног. Педуноги – зазвичай старці-філософи, які виховували аристократичну молодь. Їх основною задачею було передавати знання і контролювати їх засвоєння учнем.
 20-04-15-foto-600x396-1
Дуже шкода, що часто сучасні методи викладання не відрізняються від тих прадавніх, хоча і пройшло вже кільканадцять століть. Викладач, як ніхто інший, повинен реагувати на зміни в потребах студента та на загальні тенденції суспільства. Будемо раді зазначити, що наша школа BritishSkylines (http://www.britishskylines.com.ua/repetitor_angliyskogo/) активно відслідковує та аналізує потреби сучасних клієнтів та з великою ретельністю підходить до настільки важливого процесу як оволодіння мистецтвом мовлення, тобто вивченням та навчанням іноземній мові. Наші досвідчені викладачі володіють сучасними методиками викладання, найбільш популярною на сьогодення є комунікативна методика, котра є як приємною, так і дієвою.
Забудьте про зомбі-подібне зазубрювання правил, котрі Вам не потрібні для спілкування, а лише засмічують переповнений мозок. Основою комунікативної методики є спілкування, а не пасивне отримання знань. Звісно, ви будете розглядати правила, але рівно в такій мірі, яка допоможе Вам краще оволодіти мовою. З British Skylines Ви впевнено заговорите англійською мовою за розумні часові рамки. В межах даної методики ми проводимо заняття декількох напрямків, а саме «живі» уроки із реальною присутністю викладача та студентів, а також віртуальні уроки.
Сьогодні дуже популярним стає скайп-навчання. Якщо Ви зайнятий бізнесмен, у котрого кожна хвилина розрахована та запланована на рік, то такий спосіб навчання саме для Вас. Вам не потрібно буде навіть покидати просторів свого офісу, в обідню перерву чи між нарадами Ви зможете легко зв’язатися із викладачем та приділити годинку-півтори освоєнню мови. Якщо Ви молода мама, котра бажає розвиватися навіть перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною, то скап навчання буде ідеальним для Вас. Не покидаючи своє маля, Ви зможете з легкістю вивчити англійську у максимально комфортних умовах. Забудьте про затори на дорогах, про давку в метро, тепер Ви можете просто увімкнути комп’ютер і насолоджуватися вивченням мови із Вашого улюбленого дивану. Серед інших переваг такого дистанційного навчання можемо зазначити наступне:
1) Навчання в умовах зони комфорту для кожного клієнта;
2) Навчання як у бізнес так і не в бізнес години;
3) Велика аудіо- та візуальна насиченість уроків саме для сучасного користувача;
4) Індивідуальних підхід до потреб кожного,
5) Комплексна розробка матеріалів на основі сучасних британських видань.

Не витрачайте часу даремно та записуйтеся до нашої школи вже сьогодні. З British Skylines Ви засвоїте англійську в максимально комфортних умовах за максимально розумний час!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button