Технології

Розроблено безпілотний вертоліт, який піднімає до 50 кілограм вантажу

Інженери створили безпілотний вертоліт з поліпшеною вантажопідйомністю. Нова модель може переносити до половини центнера матеріалів.

Компанія Yamaha розробила більш потужну версію промислового безпілотного вертольота Fazer R G2. Нова модель дозволить оптимізувати промислові вантажоперевезення і доставку в гірські райони, вважають творці.

Корисне навантаження є однією з функцій, що надають найбільший вплив на ефективність операцій доставки, пояснюють представники компанії. У новій моделі інженери збільшили несучий гвинт, використовуючи ротори з радіусом 1,8 м (у традиційної моделі був 1,56 м). Крім того, розробники оптимізували ємність паливного бака, полегшили конструкцію пристрою і замінили акумулятор на легкий літій-іонний.

Модифікована модель вертольота. Зображення: Yamaha

Зміна аеродинамічних характеристик конструкції збільшило максимальне корисне навантаження на третину до 50 кг.

Розробники відзначають, що пристрій може працювати як від радіоуправління, так і в безпілотному автономному режимі.

Рішення з використанням безпілотних вертольотів промислового призначення знаходять застосування в моніторингу інфраструктури (електрокабелів і різних труб), для геодезичних спостережень і забезпечення безпеки. Збільшення корисного навантаження може значно розширити спектр застосувань, вважають творці, в тому числі для забезпечення доставки у важкодоступні місця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button