Технології

Будинок, надрукований на 3D-принтері, виставлений на продаж (фото)

Американська компанія SQ4D вперше виставила на продаж будинок, повністю створений за допомогою 3D-друку. Він виявився значно дешевше аналогічних будинків, створених «вручну».

SQ4D

Як повідомляє ZME Science, незвичайний будинок створила нью-йоркська компанія SQ4D, яка спеціалізується на проєктуванні та будівництві високоякісних екологічних будинків за допомогою автономної роботизованої системи тривимірного будівництва.

У будинку, надрукованому на 3D-принтері, є три спальні і дві ванні кімнати. Повний розмір житлової площі – 130 квадратних метрів. Крім цього, в будинку є гараж на дві машини, площею 70 квадратних метрів. Вартість нерухомості – 299 999 доларів.

Здавалося б, ціна в 299 999 доларів – вкрай висока. Однак для містечка Ріверхед в штаті Нью-Йорк вона значно дешевше від сусідніх будинків. Агент з нерухомості з американської компанії Zillow сказав виданню 3D Printing Media Network, що «цей будинок вартістю 299 999 доларів США на 50 відсотків нижче вартості порівнянних недавно побудованих будинків в Ріверхеді».

В цей час SQ4D – перша компанія, яка надрукувала на 3D-принтері будинок, сертифікований для проживання в Сполучених Штатах. Однак вона не збирається зупинятися. Компанія планує побудувати (або «надрукувати») ще більше подібних будинків в Нью-Йорку і Каліфорнії.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button