Інтернет

Розробники Gmail розповіли про нову функцію

Власники поштових скриньок Gmail зможуть прикріплювати листи замість пересилання довгих ланцюжків повідомлень.

Наочне зображення того, як буде працювати нова функція / © GSuite

У сервісі електронної пошти Gmail від Google незабаром з’явиться нова опція. До електронних листів можна буде прикріплювати інші емейли без необхідності їх попереднього завантаження. Для цього достатньо буде виділити одне або кілька повідомлень в загальному списку і перетягнути у вікно створення нового листа.

Ще один спосіб пересилки — вибрати потрібні листи на головній сторінці перегляду поштового акаунта, а потім натиснути на кнопку «Переслати як вкладення» (Forward as attachment в англомовному інтерфейсі). Інші листи можна також перетягувати прямо з форми швидкої відповіді, відкривши основне вікно.

Кожен з прикріплених листів конвертується у файл з розширенням .eml і відкривається по натисненню в новому вікні. Обмежень на кількість повідомлень, прикріплених до одного листа, немає.

Ще один варіант використання функції — вибрати листи в загальному списку і вибрати в меню зверху функцію «Переслати як вкладення» (Forward as attachment) / © GSuite

Нова функція вже доступна для частини корпоративних користувачів G Suite — набір хмарних сервісів, які Google надає для компаній або груп людей. Рядовим користувачам Gmail можливість прикріплення листів повинна стати доступною до кінця січня 2020 року.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button