Технології

Розумний замок Ґожді повідомляє, хто проник у ваш будинок

Дні механічних замків вже злічені, так як продовжують розроблятися смартлоки (розумні замки), що працюють через зв’язок по Bluetooth або Wi-Fi, разом з такими пристроями, як Lockitron і August Smart Lock, які дозволяють перетворити смартфон в бездротовий ключ. Відкривати двері розумного замку за допомогою смартфона з любої точки світу зручно, але за допомогою смартлока  Ґоджі (Goji Smart Lock) ви зможете відразу дізнатися, хто відкриває ваші двері, і навіть побачити його.

Розумний замок

Замість того щоб знімати потокове відео в реальному часі, замок  Ґоджі робить знімок щоразу, коли двері відкриваються, і негайно відправляє фотографію електронною поштою власникові смартфона, показуючи, хто тільки що відімкнув двері. Таким чином власники будинку можуть переконатися, що діти повернулися додому зі школи, що прийшла покоївка, і, звичайно, швидко дізнатися, якщо в будинок проник злодій з украденим ключем.
Ваші особисті речі залишаться цілими під такою охороною розумного замку. Користувачі також мають доступ до історії активності і фотографіям в мобільному додатку Goji або на веб-сайті.

Смартлок Ґоджі, що має гладку поверхню, встановлюється на рівні звичайного дверного замка за допомогою декількох шурупів і працює по Wi-Fi-з’єднанню. Після установки на блакитному дисплеї замка буде вказано його статус відповідно з датою і часом. Замок може навіть визначати кожен з електронних ключів, щоб привітати володаря по імені. Ємність батареї дозволяє йому працювати близько року, і програма надсилає повідомлення на електронну пошту, якщо пора міняти батарею.

Встановивши замок одного разу, власники будинку можуть використовувати додаток iOS або Android, щоб поставити у відповідність чотирьом електронним ключам кожної людини зі смартфоном. Смартфони використовують, щоб відкривати двері по бездротовому з’єднанню, також до них можна підключити і автоматичніhttp://www.came.spb.ru/, які можуть стояти на в’їзді на вашу територію. Ключі можуть бути запрограмовані для роботи тільки протягом певних днів або всередині інших тимчасових рамок у випадку, якщо користувачі хочуть дати один з них товаришеві, няні або комусь ще. Привілеї кожного ключа можуть бути змінені або повністю скасовані в будь-який час.

Замок використовує 128-бітове кодування та алгоритми безпеки, схожі на алгоритми банківських систем. Це запобігає будь несанкціонований доступ до системи. Розробники передбачили те, що смартлок продовжує працювати, навіть коли порушилося Wi-Fi-з’єднання, за допомогою програми на смартфоні. Ви не зможете контролювати замок на відстані або отримувати повідомлення по електронній пошті, але, принаймні, ви будете в змозі увійти в свій будинок, якщо трапиться збій. Користувачі з Bluetooth-зв’язком на телефоні можуть навіть відкривати замок, перебуваючи на невеликій відстані від дверей.

Для тих, хто не носить мобільний телефон з собою, наприклад, для дітей,  Ґоджі пропонує запрограмовані брелки, які використовуються, як ключ. І, нарешті, звичайний механічний ключ також може відкривати замок, так як у двері присутній замкова щілина, розташована позаду дисплея. Більше того,  Ґоджі пропонує телефонну підтримку 24/7 і команду фахівців у разі, якщо ви втратили ваш смартфон або якщо вам просто потрібна допомога з замком.

Відео – Розумний замок  Ґожді

[youtube]AWx2gkeNojU[/youtube]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button