Технології

1 000 км всього за одну зарядку: у Китаї представили батарею останнього покоління (відео)

Пристрій пропонує рекордну ефективність використання обсягу в 72% і щільність енергії до 255 Втгод/кг.

Третє покоління технології CATL Cell-to-Pack (CTP) пропонує запас ходу більше 1 000 км без підзарядки. Компанія CATL оголосив, що в наступному році почне масове виробництво свого продукту Qilin («Цилінь»).

Батарею назвали на честь істоти з китайської міфології. Згідно з легендою, Цилінь – це чудо-звір, головна з 360 тварин, що проживають на суші. Сам пристрій пропонує рекордну ефективність використання обсягу в 72% і щільність енергії до 255 Втгод/кг.

Завдяки тій же хімічній системі та такому ж розміру упаковки, Qilin забезпечує на 13% більше енергії, ніж акумулятор 4680, забезпечуючи всебічне поліпшення діапазону, швидкої зарядки, безпеки, терміну служби, ефективності та низькотемпературних характеристик.

CATL інтегрувала внутрішню поперечину, пластину рідинного охолодження і термопрокладку в багатофункціональну еластичну прошарок Qilin.

Qilin оснащена вбудованими мікронними мостами всередині проміжного шару, які гнучко пристосовуються до змін всередині елемента, тим самим підвищуючи надійність батареї протягом усього її життєвого циклу. Інтегрований енергетичний блок, що складається з осередку і багатофункціонального еластичного прошарку, створює більш стійку несучу конструкцію перпендикулярно напрямку руху, тим самим підвищуючи ударостійкість і вібростійкість акумуляторної батареї.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button