Різні цікавинки

Реклама в поїздах далекого прямування

До поїздів далекого прямування відносяться состави, мета маршруту яких міста, що знаходяться в іншому кінці країни. Реклама в поїздах далекого прямування давно визнана одним з найефективніших засобів впливу на свідомість і підсвідомість потенційних споживачів. До реклами в електричках далекого прямування відносяться, перш за все, рекламні постери. Їх середній розмір 297 ? 420 мм. Розміщена реклама може в будь-якому купе, наприклад, поруч з дзеркалом, також у коридорі, біля вікон, в тамбурі вагона. Ефективним методом вважається покласти рекламу на столик, що знаходиться біля вікна. Рекламувати можна будь-які послуги, дозволені законодавством і власником поїздів.

Швидше за все, реклама в поездах дальнего следования впливає навіть на підсвідомість, оскільки час у дорозі поїздів далекого прямування, часом, становить кілька діб. Значить, клієнт кілька днів бачить перед собою рекламний плакат. Ця ізольованість пасажира являється сприятливим фактором для реклами. Помічають ще й те, що пасажири знаходяться в розслабленому стані. Важливий факт, що поїзди далекого прямування складаються з максимальної кількості вагонів. Відповідно, збільшуються рекламні площі. Крім того, поїзди далекого прямування – не приміські електрички. До їх складу включені вагони найвищих класів, так що, пасажири подібних поїздів не бідні люди, а вони і є основними споживачами товарів високого класу. Є і мінус: у цих вагонах усувається ізольованість, оскільки наявний телевізор та інтернет. Таких вагонів поки що меншість.
До плюсів реклами відносять і те, що на поїздах далекого прямування зосереджений максимальний пасажиропотік, до 14 млн. пасажирів на рік на найпопулярнішому напрямку. Тут вони можуть змагатися з електричками, тільки такими поїздами користуються люди середнього класу. Знову-таки, даний вид реклами, можна зіставити з таким виглядом розміщення, як кур’єрські послуги http://courier.adv-sonata.com/, де також спостерігається значне охоплення. Як правило, чиновники, бізнесмени, сімейні люди. При цьому, у поїздах далекого прямування рівнозначно розподіляються чоловіки і жінки. Сімейна аудиторія становить більшість на поїздах південного напрямку в осінньо – літній період.

До плюсів відноситься і те, що ці поїзди можуть курсувати за кордон. Таким чином, поїздами користуються іноземці, і, розмістивши рекламу, можна рекламувати свій товар, свою послугу за кордоном. Географічне охоплення поїздів далекого прямування широке.

Рекламні постери можуть бути розклеєні у всіх типах вагонів. Ціна при цьому буде однакова. Особливе значення відіграє реклама, розміщена у вагоні – ресторані. Тут навіть можна розмістити оригінальні конструкції.

До безперечних плюсів, відносять також ступінь довіри населення до власника залізниць і всіх поїздів далекого прямування ВАТ “РЗД”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button