Різне

Хто він – Calvin Klein?

У 1968 році 26-річний випускник нью-йоркського Технологічного інституту моди Келвін Кляйн разом з Баррі Шварцем заснував власну фірму з виробництва верхнього чоловічого одягу, якій дав своє ім’я. До того моменту у Кляйна було 6 років досвіду роботи в різних американських модних будинках, проте душа художника вимагала творчого розвитку та самовираження, яке могло дати тільки власна справа.

Тонкий смак Клайна укупі з підприємницькою жилкою Шварца дали свої результати, і справа почала активно розкручуватися. Зробивши революцію у сфері чоловічих костюмів, компанія розширила свій вплив ще й на жіночу моду. З 1974 по 1975 одяг Calvin Klein удостоювався престижної премії Coty.

Поступово компанія захоплювала все нові і нові ринки, пропагуючи зручний стиль уніcекс (стиль, що не вказує на статевий розділ власника одягу – cikavosti.com), однаково відповідний як чоловікам, так і жінкам. Дизайнерські джинси від CK дозволяли продемонструвати всі достоїнства фігури, а парні аромати, випущені компанією в 1983, 1985 і 1986 роках, фактично стали класикою і до цих пір знаходять відданих шанувальників.

З 1982 року компанія Calvin Klein починає випускати нижню білизну. Популярність цей напрямок діяльності завоював не тільки завдяки привабливій і часом провокаційній рекламі, а й через стильний дизайн, відмінний крій та якісні матеріали. Особливо до душі білизна від CK припала сильній половині людства: якщо раніше головним для чоловічих трусів вважалася зручність, то тепер крім високих ергономічних властивостей інтимний одяг відрізнявся привабливим зовнішнім виглядом і стильним дизайном. Оцінили підхід і жінки: купити красиву нижню білизну для коханої людини фактично ставало подарунком самій собі. Всі ці якості ви особисто можете оцінити, завітавши в інтернет-магазин http://4man.com.ua/brand/calvin-klein.aspx, де до вашої уваги представлена якісна білизна від Calvin Klein.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments