Технології

Розумна система адаптує швидкість відео під рух глядача під час онлайн-тренувань

Програмісти розробили абсолютно новий спосіб взаємодії з відеоконтентом, який адаптується до рухів тіла користувача.

Фітнес-відео та інший навчальний контент, який націлений на навчання глядачів новим навичкам бойових мистецтв, вправам або позиціях йоги, були популярні з часів VHS в 80-х роках і в достатку доступні на таких інтернет-платформах, як YouTube.

Однак ці традиційні форми навчальних відео можуть призвести до розчарування і навіть до потенційної фізичної перенапруги. Річ у тім, що початківці глядачі або люди з обмеженими фізичними рухливостями щосили намагаються не відставати й імітувати рухи досвідчених інструкторів.

Однак міжнародна група дослідників придумала рішення: систему, яка динамічно адаптується, щоб відображати положення тіла глядача, і погоджує швидкість відтворення відео з рухами користувача.

Система, що отримала назву «Реактивне відео», використовує датчик Microsoft Kinect.

Розумна система адаптує швидкість відео під руху глядача під час онлайн-тренувань
В системі використовується програмне забезпечення для відстеження скелетів Фото: Кріс Кларк

Це новітнє програмне забезпечення для відстеження руху скелета, включаючи алгоритми для визначення положення і руху суглобів і кінцівок – ліктів, колін, рук і т. д. Опрацьовуючи рухи глядача, вона може зіставити й порівняти це з рухами інструктора на відеозаписі. Потім він оцінює час, який буде потрібно користувачеві для виконання руху, і налаштовує відтворення відео відповідно до правильного положення і темпу глядача.

Reactive Video не тільки забезпечує більш захоплюючий досвід, але і дозволяє користувачам точно імітувати і вивчати нові рухи.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button