Відео

Шини майбутнього за версією “Мішлен”

Декілька років тому на конференції Michelin Movin’On в Монреалі був представлений концепт незвичайної технології: шини з перероблених матеріалів, на яких можна друкувати будь-який малюнок.

На минулій конференції Michelin Movin’On в Монреалі компанія Michelin представила своє бачення того, що будуть являти собою автомобільні шини через кілька десятиліть. Vision – це органічна, безповітряна шина, вірніше, її концепт. За словами інженерів, вона буде виготовлена з біорозкладних матеріалів, таких як натуральний каучук, папір, бляшані банки, деревні, пластикові та електронні відходи, а також інших предметів і речовин, які підлягають вторинній переробці. Це зроблено для того, щоб звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище.

Одна з найбільш значущих потенційних функцій шин майбутнього – це здатність до «перезарядки». На практиці це означає, що вам не доведеться купувати літній і зимовий комплекти, ви просто можете надрукувати на самій шині необхідний малюнок за допомогою 3D-принтера. Звичайно, це зажадає створення спеціальної інфраструктури, і виконавчий віце-президент Michelin з досліджень і розробок Террі Ґеттіс запевняє, що шини вийдуть на ринок не раніше, ніж через 10 років. За умови, звичайно, що подібна технологія коли-небудь і справді з’явиться у продажу.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button