Технології

Розумні татуювання: мода чи кібернетизація людини? (відео)

Схоже, розумні татуювання в найближчі роки стануть якщо не повсякденною річчю начебто розумних годин, то вже точно досить популярним трендом у сфері IT. Зовсім недавно ми писали про те, що в Японії створили багатошарові розумні татуювання, і ось зараз з’явилася інформація про те, що компанія Chaotic Moon розробляє проект розумних татуювань з електродами під назвою Tech Tats.


Татуювання Tech Tats наносяться на шкіру таким чином: спочатку в місці майбутнього татуювання встановлюються мікроконтроллер і кілька світлодіодів-індикаторів. Потім поверх усього цього наноситься електропровідний шар фарби, а дані передаються на будь-який електронний пристрій за допомогою бездротових технологій. При цьому форма, розмір і колір малюнка можуть бути найрізноманітнішими. Зараз Tech Tats здатні проводити вимірювання тиску людини, а також температуру його тіла, але представники фірми Chaotic Moon планують в майбутньому значно розширити функціональність свого винаходу. Програмісти компанії планують забезпечити татуювання функціями розпізнавання різноманітних станів організму: стрес, страх, частота серцебиття і так далі.

Розробники Tech Tats називають свій винахід «модним і корисним аксесуаром» і сподіваються, що в майбутньому подібні татуювання зможуть частково замінити смартфони, допомагаючи відстежувати місце розташування загублених маленьких дітей, використовуватися в якості елементів управління різними девайсами і навіть в якості мікрофону при нанесенні на горло людини. Детальніше ознайомитись з новою технологією можна з допомогою відео, розташованого нижче.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button