Гумор

Самогон з послідом бобра замість презерватива: фільм про історію контрацепції

Співробітники однієї з американських громадських організацій, що займається просвітою жінок в галузі планування сім’ї, зняли унікальний документальний фільм з промовистою назвою «Найгірші методи контрацепції в історії людства».

Американська неурядова організація EngenderHealth, штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку, була створена ще до Другої світової війни – нещодавно вона відзначила своє 75-річчя. Головним своїм завданням співробітники EngenderHealth вважають пропаганду і захист права жінки на планування сім’ї, а також пояснення переваг правильної контрацепції та її користь для жіночого здоров’я.

foto_cikavosti_24.09.2014-09_resized

Недавно на сайті EngenderHealth з’явився відеоролик, який розповідає про те, якими незвичайними, а також неефективними і шкідливими для здоров’я методами попередження небажаної вагітності користувалися жінки, починаючи з давніх часів і до наших днів.

Ще за 3500 років до нашої ери давньоєгипетські красуні використовували в якості засобів для «знешкодження» сперми суміш меду з послідом крокодилів.

Читайте також: Найдивніші професії в древні часи

В середньовіччя контрацепція продовжувала залишатися на тому ж рівні: європейські жінки в ті часи перед близькістю надягали на пояс висушені яєчка самця горностая – вважалося, що вони запобігають наступу вагітності.

Набагато ближче до наших часів, в XVIII столітті жительки Канади, не особливо замислюючись, оберігалися за допомогою незвичайних «оральних контрацептивів» – склянки віскі домашнього виготовлення, в яке додавався порошок з висушених яєчок самця бобра.

А француженки вважали, що зачаття запобіжить півсклянки свіжого цибульного соку, випитого перед статевим актом.

Але і в наші дні справу з інформуванням жіночої частини населення часто йде не краще: в 60-ті роки ХХ століття, коли в аптеках вже продавалися не тільки чоловічі презервативи, але і протизаплідні таблетки, багато американок «спринцювалися» за допомогою кока-коли …

У цьому випадку, щоб уникнути непотрібних спокус і експериментів диктор спеціально пояснює: спринцювання кока-колою марне і від небажаної вагітності не вбереже.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button