Технології

Samsung і Samsonite розробляють «розумні багажні сумки»

Samsung і найбільший американський виробник валіз і ручної поклажі компанія Samsonite вирішили спільно створити нове покоління «розумних багажних сумок», які будуть повідомляти на смартфони своїх власників інформацію про своє поточне місце перебування в аеропорту.

875dfd63f86efb7e7735e0c1309be3a1

Таблоїд Daily Mail повідомляє, що «розумні сумки» будуть обладнані GPS-маячками для визначення їх поточного місця розташування, щоб повідомляти власника про те, коли багаж будуть вивантажувати з літака, а також повідомляти власника про те, що сумка знаходиться в місці видачі багажу. Крім того, «розумні сумки» будуть здатні посилати сигнали тривоги, попереджаючи власника про те, що сумку хтось відкрив, або інформувати, що власник сумки далеко від неї пішов.

[ads2] Інформації про те, коли Samsung і Samsonite випустять такі «розумні сумки» в продаж, поки немає, проте реалізація цієї ідеї вже робилася іншими компаніями. У жовтні минулого року, наприклад, на краудфандінговому майданчику Indiegogo проект «розумного багажу» з аналогічними можливостями зміг зібрати більше 2 мільйонів доларів пожертвувань.

«Розумний багаж буде здатний з вами спілкуватися, проте функції надання свого розташування недостатньо, якщо ми хочемо зробити дійсно корисну річ», — поділився виконавчий директор компанії Samsonite Рамеш Тайнвала.

Представник компанії також додав, що Samsonite розглядає концепт «автономної багажної сумки», яка буде самостійно йти за своїм власником. Однак у даний момент технологія представляється занадто громіздкою. Вага двигунця в прототипах компанії досягає 20 кілограмів і нерідко займає до 1/3 доступного простору сумки.

Читайте також: 

Більш досяжним завданням для компанії є створення сумок, які можна буде не перевіряти в аеропортах. Вони будуть оснащуватися спеціальними чіпами, які будуть повідомляти співробітникам аеропорту про свою вагу і пункт призначення. Це дозволить пасажирам суттєво економити свій час і не стояти в довгих чергах на видачу багажу, де кожну сумку зараз доводиться маркувати вручну.

«Авіакомпанії «Емірейтс» та «Люфтганза» вже працюють над такими торбами», — говорить Тайнвала. «Не бачу причин, чому багаж не може бути зв’язаний через бездротову мережу з аеропортом. Якщо ви зможете тримати з нею зв’язок, то чому б не надати таку ж можливість авіалініям?»

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments